მოსამართლე     საქმის №:     თარიღი -დან   -მდე    პალატა:
თარიღი დარბაზი მოსამართლე საქმის არსი
19.04.2024 11:00:00
დარბაზი №10
მანუჩარ კაპანაძე ბადრი ჭელიძე , დავით კაპანაძე, ვახტანგ კუპრეიშვილი
19.04.2024 11:30:00
დარბაზი №
მაია გიგაური ანა გვენცაძე, თამარ მაისურაძე, თამარ მეტრეველი, თეიმურაზი ქავშბაია
19.04.2024 12:00:00
დარბაზი №19
მარიამ ცისკაძე მარიკა ფუნთუშაშვილი, უშანგი ჭიპაშვილი, ქ თბილისის მუნიციპალიტეტის მთავრობა, ქ
19.04.2024 12:00:00
დარბაზი №
შალვა კაკაურიძე ამირან ხუციშვილი, თამარ პაპავა, მიხეილ სულთანიანი
19.04.2024 12:00:00
დარბაზი №
დავით მამისეიშვილი ალექსანდრე არჩუაძე, ბესო გოგალაძე, ბექა ასლანიშვილი, გიორგი გოგალაძე
19.04.2024 12:00:00
დარბაზი №18
გია ბერაია არტურ განიევი, ეკა ჯანყარაშვილი, ემრე იეთიშქინ, თამარ ხატიაშვილი
19.04.2024 12:00:00
დარბაზი №13
ნათია გუჯაბიძე იმედა იმედაშვილი, ირაკლი ალხაზაშვილი, კახაბერ ლომაშვილი, სს სადაზღვევო კომპან
19.04.2024 12:00:00
დარბაზი №16
კახაბერ მაჭავარიანი აკიფ ბაბაევი, ბადრი პატარაია, გიორგი მექვაბიძე, მარნეულის რაიონული პროკურატურ
19.04.2024 13:00:00
დარბაზი №16
კახაბერ მაჭავარიანი ალახვერდი ორუჯოვი, ალექსანდრე ასაკიშვილი, დილკამ აბდულაევი, ემილ კამბაროვი
19.04.2024 13:00:00
დარბაზი №5
მაია თეთრაული მადონა ურუშაძე, მიხეილ მოდებაძე
19.04.2024 13:00:00
დარბაზი №17
ეკატერინე ყანჩელი ვასილ ტიტვინიძე, ირაკლი ხვედელიძე, ნინო ძოწენიძე, სს თიბისი ლიზინგი
19.04.2024 13:30:00
დარბაზი №2
შორენა გუნცაძე ლევან ქუთათელაძე, პაატა ზამთარაშვილი
19.04.2024 14:00:00
დარბაზი №8
ნანა დარასელია ვლადიმერ ლომსაძე, თამარ მელიქიძე, თბილისის მუნიციპალიტეტის მერია, როლანდ გაბა
19.04.2024 14:00:00
დარბაზი №16
მანუჩარ კაპანაძე ირინა ჩოჩია, ნიკა მამაგულაშვილი, სერგი ჩინჩალაძე
19.04.2024 14:00:00
დარბაზი №
დავით მამისეიშვილი გიორგი ჭოჭუა, გიორგი ნადირაძე, მერაბ მერაბიშვილი, ონისე მარგიანი
19.04.2024 14:00:00
დარბაზი №17
ეკატერინე ყანჩელი თინათინ ალადაშვილი, მირანდა შალამბერიძე, ნატალია ალანია, ნიკოლოზ ალადაშვილი
19.04.2024 14:00:00
დარბაზი №
შალვა კაკაურიძე დავით ყანჩელიშვილი, ლევან ჯალაღანია
19.04.2024 14:50:00
დარბაზი №17
ეკატერინე ყანჩელი ბექა შენგელია, მარლენ სიმონიშვილი, შპს დივიზორ კომპანი, შპს ვორლდ სერვისი
19.04.2024 15:00:00
დარბაზი №
დავით მამისეიშვილი ელჩინ ომაროვი, სიღნაღის რაიონული პროკურატურა
19.04.2024 15:00:00
დარბაზი №
შალვა კაკაურიძე ბექა ლატარია, ბიძინა ხასია, ლევან რაჯავი, ლევანი ვეფხვაძე
19.04.2024 15:00:00
დარბაზი №8
ნანა ჭიჭილეიშვილი გიორგი ბელთაძე, თეონა კურპეიშვილი, როლანდ ბელთაძე , სსიპ ვეტერანების საქმეთა ს
19.04.2024 15:00:00
დარბაზი №16
კახაბერ მაჭავარიანი გურამ კრავეიშვილი, გურამ ყორღანაშვილი
19.04.2024 15:30:00
დარბაზი №16
მანუჩარ კაპანაძე ალექსანდრე არხოშაშვილი, ლანა ჭითანავა, ლაშა გოგიჩაიშვილი, მამუკა იაკობაშვილი
19.04.2024 16:00:00
დარბაზი №3
ბესიკ ბუგიანიშვილი ალექსეი პოშნაგოვი, ეკატერინე მაჭარაშვილი, თამთა გახარია
19.04.2024 16:00:00
დარბაზი №8
ნანა ჭიჭილეიშვილი გურამ ღოვთაძე, ნატო ვიბლიანი, სსიპ დევნილთა ეკომიგრანტთა და საარსებო წყაროები
19.04.2024 16:30:00
დარბაზი №8
ნანა ჭიჭილეიშვილი გიორგი აბულაძე, ეთერ აბულაძე, ემზარ აბულაძე, თამარ ბოლქვაძე
19.04.2024 17:00:00
დარბაზი №8
ნანა ჭიჭილეიშვილი *****
19.04.2024 17:00:00
დარბაზი №16
მანუჩარ კაპანაძე ირაკლი ტუფურია, როინ ხინთიბიძე
22.04.2024 10:30:00
დარბაზი №18
მერაბ ლომიძე არჩილ კაიკაციშვილი, დავით მესხიშვილი, ზაზა ზანგურაშვილი, თამთა მელიქიძე
22.04.2024 11:00:00
დარბაზი №8
ხატია არდაზიშვილი ბურასტან მკრტიჩიანი, ია რეხვიაშვილი, საქართველოს თავდაცვის სამინისტრო, ტასო მ
22.04.2024 11:00:00
დარბაზი №19
მარიამ ცისკაძე ბექა ბასილაია, გია სირაძე, გიორგი სიბაშვილი, ერეკლე კოდუა
22.04.2024 11:00:00
დარბაზი №3
ვახტანგ მრელაშვილი ბაჩუკი ლემონჯავა, მიხეილ ჩხეიძე
22.04.2024 11:00:00
დარბაზი №20
ლაშა თავართქილაძე მარიამი ავალიშვილი, სალომე რურუა, შპს ლოგოს, შპს საქართველოს ავიახაზები
22.04.2024 11:00:00
დარბაზი №21
ქეთევან მესხიშვილი დავით მჟავანაძე, დავით მჟავანაძე, ვლადიმერ გაბრიელაშვილი, ირაკლი ნადარაია
22.04.2024 11:00:00
დარბაზი №13
ნათია გუჯაბიძე იმედა იმედაშვილი, ირაკლი ალხაზაშვილი, კახაბერ ლომაშვილი, სს სადაზღვევო კომპან
22.04.2024 11:50:00
დარბაზი №8
ხატია არდაზიშვილი გივი გოგალაძე, იოსებ ხითარიშვილი, საჯარო რეესტრის ეროვნული სააგენტო, საჯარო რე
22.04.2024 12:00:00
დარბაზი №7
მაია გიგაური ანა რომანჩენკო, ირაკლი კიღურაძე, ნიკიტა ბაბენკო, სალომეა ბაუერი
22.04.2024 12:00:00
დარბაზი №8
ხატია არდაზიშვილი საქართველოს ფინანსთა სამინისტრო, საქართველოს შინაგან საქმეთა სამინისტრო, სოს
22.04.2024 12:00:00
დარბაზი №19
მარიამ ცისკაძე მარიამ თაყაიშვილი, საქართველოს თავდაცვის სამინისტრო
22.04.2024 12:15:00
დარბაზი №20
ლაშა თავართქილაძე ააიპ საქართველოს ტრანსპორტისა და გზების ასოციაცია, გვანცა ქოიავა, დავით მესხი
22.04.2024 12:50:00
დარბაზი №8
ხატია არდაზიშვილი გიული სამხარაძე, გორის მუნიციპალიტეტის მერთან არსებული მიწის ნაკვეთებზე საკუ
22.04.2024 13:00:00
დარბაზი №1
ილონა თოდუა მარიამ იაქაშვილი, სს საქართველოს სახელმწიფო ელექტროსისტემა, სსიპ აღსრულების
22.04.2024 13:00:00
დარბაზი №
შალვა კაკაურიძე ანი გულიაშვილი, გია შაიშმელაშვილი, კობა მეტრეველი, ტარიელ კაკაბაძე
22.04.2024 13:00:00
დარბაზი №8
ხატია არდაზიშვილი თბილისის მუნიციპალიტეტის მერია, მურთაზ უგულავა, საჯარო რეესტრის ეროვნული საა
22.04.2024 13:00:00
დარბაზი №16
მანუჩარ კაპანაძე არჩილ ქობულაშვილი, ვიქტორ გელაშვილი, ლაშა ფანჩულიძე
22.04.2024 13:00:00
დარბაზი №1
ნანა დარასელია ანასტასია აბაიაძე, გელა ბაგალიშვილი, სს საქართველოს ნავთობისა და გაზის კორპორ
22.04.2024 13:00:00
დარბაზი №3
ვახტანგ მრელაშვილი გიორგი ანთაძე, ვახტანგ მეშველიანი, თამარ ბეჟუაშვილი
22.04.2024 13:00:00
დარბაზი №3
ვახტანგ მრელაშვილი ვახტანგ ცალუღელაშვილი, მაქსიმ ვალიევი
22.04.2024 13:30:00
დარბაზი №20
ლაშა თავართქილაძე გიორგი ჭიჭინაძე, ნიკო მერებაშვილი, რევაზ გოგიაშვილი, ქალაქ თბილისის მუნიციპალ
22.04.2024 14:00:00
დარბაზი №8
ხატია არდაზიშვილი ალექსანდრე ბარამიძე, ნადეჟდა საბუგასიდი, ქ თბილისის მუნიციპალიტეტის მერია, ქ.
22.04.2024 14:00:00
დარბაზი №16
მანუჩარ კაპანაძე გიორგი მექვაბიძე, იაგუბ გაჯიევი, მარნეულის რაიონული პროკურატურა
22.04.2024 14:00:00
დარბაზი №1
ილონა თოდუა ზაზა ქიმაძე, კახაბერი ქიმაძე, მარნეულის მუნიციპალიტეტის მერია
22.04.2024 14:00:00
დარბაზი №18
მერაბ ლომიძე ნათია გულიაშვილი, ნინო ბაქანიძე, შპს კლინიკა ნიუველი თბილისი
22.04.2024 14:00:00
დარბაზი №3
ვახტანგ მრელაშვილი გივი ჩხიკვიშვილი, შოთა ბარამია
22.04.2024 14:30:00
დარბაზი №19
მარიამ ცისკაძე ბორის იობაშვილი, გურანდა იობაშვილი, მალხაზ იობაშვილი, ნანა მოდებაძე
22.04.2024 14:50:00
დარბაზი №20
ლაშა თავართქილაძე გიორგი კიკიანი, გიორგი სვანაძე, თენგიზ ხუდოიანი, შორენა კაიშაური
22.04.2024 15:00:00
დარბაზი №7
მაია გიგაური ბაქარ ხაფავა, ირმა ეხვაია, ნინო კაკუბავა, სოსო კორკელია
22.04.2024 15:00:00
დარბაზი №18
მერაბ ლომიძე ზაზა სალუქვაძე, ზურაბ ხომერიკი, თინათინ გუგუნავა, ნანა ცინაძე
22.04.2024 15:00:00
დარბაზი №8
ხატია არდაზიშვილი გია ბალიაშვილი, გიორგი ბალიაშვილი, გიორგი ბალიაშვილი, ზვიად ბალიაშვილი
22.04.2024 15:30:00
დარბაზი №16
მანუჩარ კაპანაძე ბიძინა ბორძიკიძე, გიორგი ქააძე, ლალი ჩოდრიშვილი, მურად პოპიაშვილი
22.04.2024 16:00:00
დარბაზი №8
ხატია არდაზიშვილი *****
22.04.2024 16:00:00
დარბაზი №20
ლაშა თავართქილაძე დარია სამოდუროვა, ლალი ხატიაშვილი, ნათია გულიაშვილი, შპს კლინიკა ნიუველი თბილ
22.04.2024 16:00:00
დარბაზი №3
ვახტანგ მრელაშვილი იადიგარ ჯაფაროვი, კახაბერ ვიბლიანი, ნუგზარ ჭიტაძე
22.04.2024 16:30:00
დარბაზი №16
მანუჩარ კაპანაძე ანა სოფრომაძე, თათია მანიჟაშვილი, თამარ იაკობიძე, ლია ბითაძე
22.04.2024 16:30:00
დარბაზი №9
ქეთევან მესხიშვილი გასან მამედოვი, თემური ვეკუა, სსდ სპეციალური პენიტენციური სამსახური, შალვა აბუ
22.04.2024 17:00:00
დარბაზი №10
გერონტი კახეთელიძე არჩილ დვალიშვილი, ზაზა ქორიძე, კახაბერ ვიბლიანი, რაილ ალახვერდოვი
22.04.2024 17:00:00
დარბაზი №16
კახაბერ მაჭავარიანი ირაკლი ესიავა , პორფილე კანდელაკი , ცოტნე ცერცვაძე
23.04.2024 10:00:00
დარბაზი №13
მაია გიგაური გიგა ქავთარაძე, თამარ გონჯილაშვილი, ირმა ჯიმშიაშვილი, სააგენტოს კახეთის რეგიო
23.04.2024 10:30:00
დარბაზი №14
ილონა თოდუა *****
23.04.2024 10:30:00
დარბაზი №18
მერაბ ლომიძე ანზორ ხაინდრავა, გიორგი ციხისთავი, შპს კიტ 2016, შპს ჰუკ ჯორჯია
23.04.2024 11:00:00
დარბაზი №6
გოგიტა თოთოსაშვილი ბადრი მაისურაძე, დავით გოგუაძე, დიმიტრი შონია, ეკატერინე დვალიშვილი
23.04.2024 11:00:00
დარბაზი №21
პაატა ქათამაძე ემა ნალბანდიანი, თამთა მოგელაძე, ლამარა სტეფანოვა, ლამარა სტეფანოვას წარმომად
23.04.2024 11:00:00
დარბაზი №21
პაატა ქათამაძე გიორგი ჟამუტაშვილი, ირაკლი დაუთაშვილი, მარიანა სისვაძე, მიხეილ კუჭავა
23.04.2024 11:00:00
დარბაზი №7
მაია სულხანიშვილი მარიანა ელაშვილი , შალვა ჩითინაშვილი
23.04.2024 11:00:00
დარბაზი №13
მაია გიგაური ანა ბურდული, ბმა ერთობა, გალინა კუზნეცოვა, თამაზ გოცირიძე
23.04.2024 11:00:00
დარბაზი №14
ილონა თოდუა ალექსანდრე დავითური, გიორგი ღუნაშვილი, ინგა შარაშენიძე, ქ თბილისის მუნიციპალი
23.04.2024 11:00:00
დარბაზი №21
მიხეილ გოგიშვილი გოჩა ფიფია, დავით გველესიანი, ლაშა ბარამია, რევაზ ველიჯანაშვილი
23.04.2024 11:00:00
დარბაზი №21
პაატა ქათამაძე არჩილ ხარაზიშვილი, ელმირა პირველი, ზაურ რამაზანოვი, ირაკლი მეგრელიშვილი
23.04.2024 11:00:00
დარბაზი №1
ნინო ყანჩაველი ვასილ მეტონიძე, თბილისის მუნიც. მერთან არსებული თვითნებურად დაკავებულ მიწაზე
23.04.2024 11:00:00
დარბაზი №11
გელა ქირია ალექსანდრე შენგელია, გულო გეჯაძე-ბათხაძე, ეკა სარალიძე, თეიმურაზ ლომიძე
23.04.2024 11:30:00
დარბაზი №8
ნანა ჭიჭილეიშვილი *****
23.04.2024 11:30:00
დარბაზი №14
ილონა თოდუა არჩილ მოგელაძე, ქ. თბილისის მუნიციპალიტეტის მერიის მუნიციპალური ინსპექცია, ქა
23.04.2024 12:00:00
დარბაზი №7
მაია სულხანიშვილი დევი ხვედელიანი, მერაბ გვილავა, ნინო ძნელაძე
23.04.2024 12:00:00
დარბაზი №6
გოგიტა თოთოსაშვილი ანდრო მაღრაძე, ზურაბ გვარჯალაძე, ირინა კაზიშვილი, სს საქართველოს ბანკი
23.04.2024 12:00:00
დარბაზი №8
ნანა ჭიჭილეიშვილი თამარ მეტრეველი, თელავის მუნიციპალიტეტის მერია, ლელა ესიტაშვილი, სსიპ საჯარო რ
23.04.2024 12:00:00
დარბაზი №7
მაია სულხანიშვილი თამარ მეტრეველი, ირაკლი ცნობილაძე, მამუკა სხვიტარიძე, ნუნუ გიკაშვილი
23.04.2024 12:00:00
დარბაზი №13
მაია გიგაური აპოლონ გადელია, ნათია გადელია, ოდაშარ ლაგვილავა, ქეთინო აბულაშვილი
23.04.2024 12:00:00
დარბაზი №21
პაატა ქათამაძე ანნა ერგუნი, ბელა არუთინოვი, გელა ლომთაძე, გურამ ღოღობერიძე
23.04.2024 12:00:00
დარბაზი №18
გელა ქირია ეთერი ქიტესოვა, შალვა ტატიაშვილი
© 2013, თბილისის სააპელაციო სასამართლო
ქ. თბილისი, გრ. რობაქიძის გამზ. 7ა, 0159
სატელეფონო ცენტრი: (+995 32) 251 85 21

საიტის ძველი ვერსია