მოსამართლე     საქმის №:     თარიღი -დან   -მდე    პალატა:
თარიღი დარბაზი მოსამართლე საქმის არსი
03.10.2022 10:00:00
დარბაზი №14
დავით ახალბედაშვილი *****
03.10.2022 10:50:00
დარბაზი №13
მერაბ ლომიძე ააიპ თბილისის საბავშვო ბაგა ბაღების მართვის სააგენტო, ნინო გომართელი, რუსლან ა
03.10.2022 10:55:00
დარბაზი №18
გოჩა ჯეირანაშვილი გიორგი იოსელიანი, ნიკა ქველიძე, ნინო სამადაშვილი, ნინო ქაჯაია
03.10.2022 10:55:00
დარბაზი №13
მერაბ ლომიძე არჩილ კაიკაციშვილი, ლაშა გიორგი კაიკაციშვილი, მაკა მეგრელიშვილი, შპს ევოლუშენ
03.10.2022 11:00:00
დარბაზი №14
დავით ახალბედაშვილი ნონა ანთია, სსიპ შეფასებისა და გამოცდების ეროვნული ცენტრი
03.10.2022 11:00:00
დარბაზი №3
ვახტანგ მრელაშვილი გიორგი ქობულაძე, დავით ფედოროვი, ნიკოლოზ ბიბილაშვილი, შოთა მანელიძე
03.10.2022 11:00:00
დარბაზი №8
ხატია არდაზიშვილი გამიდ ბადალოვი, დიმიტრი ნაცვლიშვილი, ვახტანგ ლობჟანიძე, ზაირა პეტრიაშვილი
03.10.2022 11:00:00
დარბაზი №13
მერაბ ლომიძე დიანა გვასალია, ნიკოლოზ სამადაშვილი, შპს თბილისი სითი მედიქალ
03.10.2022 11:00:00
დარბაზი №17
ნათია გუჯაბიძე ბადრი ანდრიაძე, ვახტანგი გაგნიძე, მერაბ ცუხიშვილი, ტარიელ კბილაშვილი
03.10.2022 11:00:00
დარბაზი №19
ნანა დარასელია ლევან აქუბარდია, მაია კაკულია, სსიპ დევნილთა ეკომიგრანტთა და საარსებო წყაროებ
03.10.2022 11:00:00
დარბაზი №13
გოჩა ჯეირანაშვილი დავით სუთიაშვილი, ილია კოშკაძე, მაია კიკნაძე, მაკა მეტონიძე
03.10.2022 11:00:00
დარბაზი №10
მზია ლომთათიძე ვანო კომახიძე, მაია ჟვანია
03.10.2022 11:00:00
დარბაზი №16
თეა ლეონიძე ვალერი გიორგაშვილი, ირინე იჩუკაიძე, მანუჩარ კაკოჩაშვილი, რაფიკ სულეიმანოვი
03.10.2022 11:50:00
დარბაზი №8
ხატია არდაზიშვილი მაია თოდრია, შპს კაპიტალ პლიუსი, შსს სსიპ დაცვის პოლიციის დეპარტამენტი
03.10.2022 12:00:00
დარბაზი №14
დავით ახალბედაშვილი განათლების ხარისხის განვითარების ეროვნული ცენტრი, დავით ცინცქილაძე, ირაკლი თ
03.10.2022 12:00:00
დარბაზი №8
ხატია არდაზიშვილი დიანა მატკავა, ს.ს.ი.პ. სოციალური მომსახურების სააგენტოს ქვემო ქართლის სოციალუ
03.10.2022 12:00:00
დარბაზი №17
ნათია გუჯაბიძე ანნა აკოფიან, არტიომ ბაკულც, კახაბერ მათოშვილი, კობა დიაკონაშვილი
03.10.2022 12:00:00
დარბაზი №13
მერაბ ლომიძე ეკატერინე ციციშვილი, ლამარა კობალაძე, მერი აღაპიშვილი, სსიპ შემოსავლების სამს
03.10.2022 12:00:00
დარბაზი №15
თეა ლეონიძე ირაკლი იარდალაშვილი, სალომე ჩხიკვაძე, სპარტაკ ვარძელაშვილი, შორენა მგალობლიშ
03.10.2022 12:00:00
დარბაზი №19
თამარ ჭუნიაშვილი გიორგი წიკლაური, ელენე შველიძე, მანანა რთველიაშვილი, მზია კაციაშვილი
03.10.2022 12:00:00
დარბაზი №3
ვახტანგ მრელაშვილი გურჯაანის რაიონული პროკურატურა, მიხეილ ხოშმაზარაშვილი, ოთარ სამუნაშვილი
03.10.2022 12:00:00
დარბაზი №20
თამარ ჭუნიაშვილი ივეტა ადამია, რუსტამ ატაშოვი, სს მიკროსაფინანსო ორგანიზაცია მიკრო ბიზნეს კაპი
03.10.2022 12:00:00
დარბაზი №18
გოჩა ჯეირანაშვილი მალხაზ პატარაია, ქეთევან მეგრელიშვილი, შპს ინტელექტ მარკეტი
03.10.2022 12:30:00
დარბაზი №17
ნათია გუჯაბიძე კახაბერ ყიფიანი, ნიკოლოზ გრიგალაშვილი, ნინო ნიჟარაძე, სს სილქნეტი
03.10.2022 12:30:00
დარბაზი №10
მზია ლომთათიძე ბაქარ შიოშვილი, ბექა ნემსიწვერიძე, გიორგი ნაზაროვი, ვასილ მამულაშვილი
03.10.2022 12:30:00
დარბაზი №1
ნანა ჭიჭილეიშვილი ელზა ჯიბილიანი, ივანე ჩოგოვაძე, სსიპ სოციალური მომსახურების სააგენტო, სსიპ სოც
03.10.2022 12:46:00
დარბაზი №18
გოჩა ჯეირანაშვილი ავთანდილ კავლელაშვილი, ვახტანგ ქირია, ნათია მიქელაძე, ტარიელ ჩოჩიშვილი
03.10.2022 13:00:00
დარბაზი №16
თეა ლეონიძე ეტიგად ალიევი, ირაკლი ოქროპირიძე, მალხაზ სალაყაია, რადიმ გეზალოვი
03.10.2022 13:00:00
დარბაზი №3
ვახტანგ მრელაშვილი თამაზ მებონია, მალხაზ პირიევი, ხათუნა ჩხაიძე
03.10.2022 13:00:00
დარბაზი №16
მანუჩარ კაპანაძე გიორგი ფცქიალაძე, თამარ ყულჯანიშვილი
03.10.2022 13:00:00
დარბაზი №8
ხატია არდაზიშვილი არჩილ მშვენიერაძე, კახა გოგიშვილი, საქართველოს იუსტიციის სამინისტროს სახლემწ
03.10.2022 13:30:00
დარბაზი №16
თეა ლეონიძე თამარ ნადირაშვილი, თორნიკე ტატუნაშვილი
03.10.2022 14:00:00
დარბაზი №10
მზია ლომთათიძე ალინა კუკავა, ზაზა როკაშვილი, თამაზ გურაშვილი, მაია ჟვანია
03.10.2022 14:00:00
დარბაზი №16
თეა ლეონიძე გიორგი სოზაშვილი, თამარ პაპავა
03.10.2022 14:00:00
დარბაზი №1
ნანა ჭიჭილეიშვილი საარჩევნო ბლოკი ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა, საქართველოს ცენტრალური საარჩე
03.10.2022 14:00:00
დარბაზი №14
დავით ახალბედაშვილი თამარ დარჩაშვილი, მოჰსენ ნემათივაჰედი, რუსუდან ცერცვაძე, შემოსავლების სამსახ
03.10.2022 14:00:00
დარბაზი №16
კახაბერ მაჭავარიანი დავით გოგიაშვილი, შოთა ბარამია
03.10.2022 14:00:00
დარბაზი №16
თეა ლეონიძე დავით ჯაიანი, ხაშურის რაიონული პროკურატურა
03.10.2022 14:00:00
დარბაზი №19
ნანა დარასელია აკაკი ლომსაძე, იუსსეფ შერიფ ჰაბიბ ვაჰბა, შერიფ ჰაბიბ ვაჰბა იბრაჰიმ , შსს მიგრაც
03.10.2022 14:00:00
დარბაზი №8
ხატია არდაზიშვილი ანვარი აბდულაევი, ბეხრუზ ბაგიროვი, ბეხრუს ბაგიროვი, ელვინ ალიევი
03.10.2022 14:00:00
დარბაზი №3
ვახტანგ მრელაშვილი თამაზ ჟორდანია, ია ყიფიანი
03.10.2022 14:00:00
დარბაზი №12
ვეფხია ლომიძე ალმაზ ხიდიროვი, გიორგი ლობჯანიძე, ელზარა ისაევა, ელზარა ისაევა
03.10.2022 14:20:00
დარბაზი №21
ნათია გუჯაბიძე ზაზა ფონიავა, ირმა გორელაშვილი
03.10.2022 14:30:00
დარბაზი №16
მანუჩარ კაპანაძე თამარ იაკობიძე, ილია ჯიშკარიანი
03.10.2022 15:00:00
დარბაზი №17
ნათია გუჯაბიძე გიორგი მამასახლისი, ზურაბ წითლაური, მარიამ მეგრელიშვილი, შპს კავკასიის მედიცი
03.10.2022 15:00:00
დარბაზი №3
ვახტანგ მრელაშვილი გურამ კრავეიშვილი, ირაკლი წაქაძე
03.10.2022 15:00:00
დარბაზი №13
მერაბ ლომიძე არჩილ კაიკაციშვილი, ნუნუ სიხარულიძე, შპს სამშენებლო კომპანია მამისონი
03.10.2022 15:00:00
დარბაზი №16
კახაბერ მაჭავარიანი ეკატერინე კვანჭიანი, მალხაზ ჩხაპელია, ნინო ციხისელი
03.10.2022 15:00:00
დარბაზი №1
ნანა ჭიჭილეიშვილი გრიგოლ ჩხაიძე, საქართველოს ფინანასთა სამინისტრო, სსიპ შემოსავლების სამსახური
03.10.2022 15:00:00
დარბაზი №16
თეა ლეონიძე ნანა ჯანაშვილი, ნოდარ სამხარაძე
03.10.2022 15:00:00
დარბაზი №14
დავით ახალბედაშვილი ბექა ბადრიშვილი, ნესტან ჟორჟოლიანი, საქართველოს ფინანსთა სამინისტრო, სსიპ შემ
03.10.2022 15:00:00
დარბაზი №8
ხატია არდაზიშვილი გიორგი კვირიკაშვილი, ირინე ხანდრა, სსიპ ქ. თბილისის მუნიციპალიტეტის ტრანსპორტ
03.10.2022 15:30:00
დარბაზი №16
მანუჩარ კაპანაძე გიგა სვანიძე, ვასილ სამხარაძე, რუსლან ლელაძე, სტელა აგრბა
03.10.2022 15:30:00
დარბაზი №16
თეა ლეონიძე გიორგი დავითაია, თამარ ყულჯანიშვილი
03.10.2022 15:30:00
დარბაზი №10
მზია ლომთათიძე თორნიკე ტყაბლაძე, ნინო მჭედლიშვილი, ოლღა ჭამიაშვილი
03.10.2022 16:00:00
დარბაზი №16
კახაბერ მაჭავარიანი დავით ხიზანაიძე, მალხაზ მაისურაძე
03.10.2022 16:00:00
დარბაზი №16
თეა ლეონიძე ნათია ქართველიშვილი, უჩა ზაალიშვილი
03.10.2022 16:00:00
დარბაზი №14
დავით ახალბედაშვილი ანჟელინა კნიაზკოვა, ბადრი ბაზაევი, სსიპ სოციალური მომსახურების სააგენტო, სსიპ
03.10.2022 16:00:00
დარბაზი №8
ხატია არდაზიშვილი ეკატერინე გეწაძე, ზაირა კოხრეიძე, იოსებ ხახუტაშვილი, ნაზიკო გოგლიძე
03.10.2022 16:00:00
დარბაზი №20
თამარ ჭუნიაშვილი ეთერი პაპიაშვილი, ირაკლი ხუხუნაიშვილი, ლალი აბრამიშვილი, ლია მემარნიშვილი
03.10.2022 16:00:00
დარბაზი №17
ნათია გუჯაბიძე ავთანდილ პაპაშვილი, ანზორ ჟამერაშვილი, გივი რეხვიაშვილი, გიორგი დინგაშვილი
03.10.2022 16:30:00
დარბაზი №3
ვახტანგ მრელაშვილი ინთეზარ ორუჯიევი, ხათუნა მოდებაძე
03.10.2022 16:30:00
დარბაზი №16
თეა ლეონიძე გიორგი გოგობერიშვილი, გიორგი ბარდაველიძე, იოსებ გორგაძე, ნათია ქართველიშვილი
03.10.2022 16:30:00
დარბაზი №16
მანუჩარ კაპანაძე კობა კობიაშვილი, ნურლანალი გულიევი, სალომე ჩიქობავა, ჯეიხუნ მამედოვი
03.10.2022 17:00:00
დარბაზი №1
ნანა ჭიჭილეიშვილი მაგდა დვალიშვილი, ქ. თბილისის მუნიციპალიტეტის მერიის მუნიციპალური ინსპექცია,
03.10.2022 17:00:00
დარბაზი №16
თეა ლეონიძე გიორგი ცერცვაძე, გრიგოლ ნიშნიანიძე, დავით გელიაშვილი, დათუნა მოდებაძე
04.10.2022 10:00:00
დარბაზი №14
გიორგი ტყავაძე ააიპ უდედმამო და მშობლების მზუნველობას მოკლებულ ბავშვთა ფონდი იავნანა, სსიპ ქ
04.10.2022 10:30:00
დარბაზი №
სიმონ ჩხაიძე ალექსანდრე ქოჩქიანი, გია დარჩია, გიორგი კიკალიშვილი, გოგიტა შიოშვილი
04.10.2022 11:00:00
დარბაზი №19
ილონა თოდუა გია წუწუნავა, მანანა დეკანოიძე, სსიპ დევნილთა ეკომიგრანტთა და საარსებო წყარო
04.10.2022 11:00:00
დარბაზი №19
ილონა თოდუა იური ფაცაცია, ლევან აქუბარდია, სსიპ დევნილთა ეკომიგრანტთა და საარსებო წყაროებ
04.10.2022 11:00:00
დარბაზი №10
მზია ლომთათიძე ავთანდილ მაღრაძე, გიორგი ჯურხაძე, ლევან ზაქრაძე , მარინე ლომიძე
04.10.2022 11:00:00
დარბაზი №6
მაია სულხანიშვილი ბესიკ სილიკაშვილი, დავით იაკობიძე, ვიოლეტა ჟორდანია, ლევანი ქოჩორაშვილი
04.10.2022 11:00:00
დარბაზი №
ვანო წიკლაური გოჩა გოგიშვილი, დიმიტრი საძაგლიშვილი, შპს ენდოქირურგია, შპს მაღალი სამედიცინო
04.10.2022 11:00:00
დარბაზი №21
გოგიტა თოთოსაშვილი ალექსანდრე ზამბახიძე, სს ,,საქართველოს ბანკი”, შ.პ.ს ბელვედერი, შპს ორიგინალ პლი
04.10.2022 11:00:00
დარბაზი №18
ოთარ სიჭინავა გივი მჭედლიშვილი, თეა კასრაძე, ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწ
04.10.2022 11:00:00
დარბაზი №14
გიორგი ტყავაძე ვახტანგ ჯავახია, ქ თბილისის მუნიციპალიტეტის მერია, ქალაქ თბილისის მუნიციპალი
04.10.2022 11:00:00
დარბაზი №20
პაატა ქათამაძე ვახტანგ ჩოხელი, თამარი ჩოხელი, მათე ჩოხელი, მზია კობერიძე
04.10.2022 11:00:00
დარბაზი №13
მერაბ ლომიძე დავით ჭაღიაშვილი, ინგა ჯვარიძე, რიტა ენდელაძე, შპს თბილისი სითი მედიქალ
04.10.2022 11:30:00
დარბაზი №
მარიამ ცისკაძე აკრამ ხოსრავი, მოჯთაბა ფარამარზი, სსიპ სახელმწიფო სერვისების განვითარების სა
04.10.2022 12:00:00
დარბაზი №19
ილონა თოდუა გიორგი ბაღაშვილი, გიორგი მაღლაკელიძე, საქართველოს იუსტიციის სამინისტრო აღსრუ
04.10.2022 12:00:00
დარბაზი №20
პაატა ქათამაძე ეკატერინე ჯავახიშვილი, ირმა ფრიდონიშვილი, სსიპ ქონების მართვის სააგენტო, შპს ნ
04.10.2022 12:00:00
დარბაზი №7
მაია გიგაური *****
04.10.2022 12:00:00
დარბაზი №8
ნინო ყანჩაველი გიგი ბიწაძე, მამუკა ღურწკაია, საქართველოს თავდაცვის სამინისტრო
04.10.2022 12:00:00
დარბაზი №21
გოგიტა თოთოსაშვილი ბაჩუკი ქირია, ზურაბ ჩაკვეტაძე, თეა თაყაძე, ია გოგოლაძე
04.10.2022 12:00:00
დარბაზი №6
მაია სულხანიშვილი დიმიტრი ნაცვლიშვილი, თახმინა შაქაროვა, ჯეიხუნ შაქაროვი
04.10.2022 12:00:00
დარბაზი №13
მერაბ ლომიძე ააიპ ქალაქ რუსთავის საბავშვო ბაგა-ბაღების გაერთიანება, თეონა კილაძე, ნათია კოტ
04.10.2022 12:00:00
დარბაზი №17
ვანო წიკლაური ლევან ჩხიკვაძე, საერთაშორისო ფონდი ლურჯი ფრინველი, სს ლიბერთი ბანკი
04.10.2022 12:00:00
დარბაზი №3
ნათია ბარბაქაძე გიორგი ქობულაძე, დავით ბერეჟიანი, დავით რუსია, ვაჟა კიკაძე
04.10.2022 12:00:00
დარბაზი №18
ოთარ სიჭინავა ალექსანდრე ვანიძე, ალიბი გრუპი, არჩილ მშვენიერაძე შპს თანადგომა 1-ის წარმომადგ
© 2013, თბილისის სააპელაციო სასამართლო
ქ. თბილისი, გრ. რობაქიძის გამზ. 7ა, 0159
სატელეფონო ცენტრი: (+995 32) 251 85 21

საიტის ძველი ვერსია