მოსამართლე     საქმის №:     თარიღი -დან   -მდე    პალატა:
თარიღი დარბაზი მოსამართლე საქმის არსი
23.05.2022 10:20:00
დარბაზი №14
დავით ახალბედაშვილი კონსტანტინე დიხამინჯია, მარიამ დიხამინჯია, ნინო დგებუაძე, ნინო დგებუაძე
23.05.2022 10:30:00
დარბაზი №14
დავით ახალბედაშვილი ლუანა ჯალაღონია, სსიპ დევნილთა ეკომიგრანტთა და საარსებო წყაროებით უზრუნველყო
23.05.2022 10:30:00
დარბაზი №3
ვახტანგ მრელაშვილი ენოლა ქავთარაძე, ლუკა ქავთარაძე, ნინო კეპულაძე, რევაზ ფუტკარაძე
23.05.2022 10:50:00
დარბაზი №20
გია ბერაია ეკატერინე ძნელაძე, მაგდა ჯიმშელეიშვილი, ოლღა შერმადინი, ფიქრია მახარაძე
23.05.2022 10:55:00
დარბაზი №21
ლაშა თავართქილაძე მარიანა როგავა, ნაზელი კლოიანი, შპს თეთრი ქუდი
23.05.2022 11:00:00
დარბაზი №7
ნათია გუჯაბიძე გელა ხვედელიძე, გიორგი კოკაია, გიორგი სიბაშვილი, გიორგი ღულათავა
23.05.2022 11:00:00
დარბაზი №1
ნანა დარასელია ბინათმესაკუთრეთა ამხანაგობა ვაკე 2011, ვახტანგ ცხომელიძე, სსიპ ქალაქ თბილისის მუ
23.05.2022 11:00:00
დარბაზი №20
მერაბ ლომიძე ელნარა მამედოვა, საქართველოს განათლების, მეცნიერების, კულტურისა და სპორტის სა
23.05.2022 11:30:00
დარბაზი №13
თამარ ჭუნიაშვილი გიორგი ლომიძე, ეთერ თაყაძე, მარიამი პავლიაშვილი, ნიკოლოზ ადუაშვილი
23.05.2022 11:30:00
დარბაზი №3
ვახტანგ მრელაშვილი მარიამ გოგორელიანი, მედეა პაპიძე, პოლ გრეგორ ლეჰმანი, ცირა მერებაშვილი
23.05.2022 11:30:00
დარბაზი №16
თეა ლეონიძე რობერტ ჯაშიაშვილი, შოთა სარია
23.05.2022 12:00:00
დარბაზი №16
კახაბერ მაჭავარიანი ლაშა კიკვაძე, ლევან ჟორჟოლაძე
23.05.2022 12:00:00
დარბაზი №1
ნანა დარასელია ბესიკ ჭყოიძე, თორნიკე ჩხიკვაძე, საქართველოს ეროვნული ბანკი, შპს ნარვიკი
23.05.2022 12:00:00
დარბაზი №14
დავით ახალბედაშვილი ნონა ანთია, სსიპ შეფასებისა და გამოცდების ეროვნული ცენტრი
23.05.2022 12:00:00
დარბაზი №14
თამარ ონიანი ვახტანგი კვანტალიანი, შსს მიგრაციის დეპარტამენტი, ჰაკან ორნეკ
23.05.2022 12:00:00
დარბაზი №21
გოჩა ჯეირანაშვილი აკაკი ტყემალაძე, ანა ჯაბაური, გიორგი გამსახურდია , გიორგი წულაძე
23.05.2022 12:00:00
დარბაზი №13
თამარ ჭუნიაშვილი გიორგი წიკლაური, ელენე შველიძე, მანანა რთველიაშვილი, მზია კაციაშვილი
23.05.2022 12:00:00
დარბაზი №20
მერაბ ლომიძე ეთერი ვაჭრიძე, თამარ ნადიბაიძე , ირაკლი მურმანიშვილი, ლაშა სტურუა
23.05.2022 12:00:00
დარბაზი №6
თამარ ალანია ანა გურიელი, ბაკურ ბერეკაშვილი, შპს ბკ კაპიტალი, შპს ესპანეთი 2010
23.05.2022 12:00:00
დარბაზი №8
ნანა ჭიჭილეიშვილი ავთანდილი ლეფსვერიძე, ამინა ნიაზალიევა, დავით მეზვრიშვილი, ელშანი ნიაზალიევი
23.05.2022 12:00:00
დარბაზი №12
დავით მამისეიშვილი აკაკი ქვრივიშვილი, არჩილ გაგნიძე, დავით ყაზარაშვილი, ვახტანგ ჩიქოვანი
23.05.2022 12:00:00
დარბაზი №10
მზია ლომთათიძე ვლადიმერ ფრიდონაშვილი, ზურაბ წერეთელი
23.05.2022 13:00:00
დარბაზი №16
კახაბერ მაჭავარიანი თორნიკე ტყაბლაძე, იმედა ნატროშვილი
23.05.2022 13:00:00
დარბაზი №16
მანუჩარ კაპანაძე გიზო შარვაშიძე, გიორგი ნადირაძე, გურამ პაპუაშვილი, თეიმურაზ შარვაშიძე
23.05.2022 13:00:00
დარბაზი №8
ნანა ჭიჭილეიშვილი *****
23.05.2022 13:00:00
დარბაზი №1
ნანა დარასელია ააიპ საქართველოს ფეხბურთის ფედერაცია, ბაბუცა ტვილდიანი, გიორგი კვირიკაშვილი,
23.05.2022 13:00:00
დარბაზი №6
თამარ ალანია მერი კანთელაშვილი, საქართველოს თავდაცვის სამინისტრო, სტანგერ ხომასურიძე
23.05.2022 13:00:00
დარბაზი №20
მერაბ ლომიძე თამაზ შაორშაძე, თამაზ შაორშაძის წარმომადგენელი ბელა ბერაძე, სს საქართველოს ბა
23.05.2022 13:00:00
დარბაზი №8
მარიამ ცისკაძე ამირან ციყელაშვილი, გოჩა ღამბარაშვილი, მზია პაპუაშვილი, ნათია ბერაძე
23.05.2022 13:15:00
დარბაზი №13
თამარ ჭუნიაშვილი ალა გასპარიანი, გიორგი ვაჭარაძე, დავით ჭაღიაშვილი, მარინა სააკიანი
23.05.2022 13:30:00
დარბაზი №14
დავით ახალბედაშვილი ბადრი ჯამრიშვილი, გულნარა ქილიფთარი, დევნილთა შრომის ჯანმრთელობის და სოც.დაცვ
23.05.2022 14:00:00
დარბაზი №21
გოჩა ჯეირანაშვილი აკაკი ტყემალაძე, ანა ჯაბაური, გიორგი გამსახურდია , გიორგი წულაძე
23.05.2022 14:00:00
დარბაზი №1
ნანა დარასელია აპოლონ სამუშია, დავით სამუშია, ვახტანგ სამუშია, ლელა ხორავა
23.05.2022 14:00:00
დარბაზი №8
ნანა ჭიჭილეიშვილი ვანდა ჯიჯელავა, თბილისის სატრანსპორტო კომპანია, სს თიბისი ბანკი, სს საქართველო
23.05.2022 14:00:00
დარბაზი №20
გია ბერაია ვლადიმერ გამრეკელაშვილი, იაგორა ციციშვილი, ლია ქადაგიშვილი, ნინო დოლიძე
23.05.2022 14:00:00
დარბაზი №8
მარიამ ცისკაძე შემოსავლების სამსახური, შპს კვნიტო
23.05.2022 14:20:00
დარბაზი №13
თამარ ჭუნიაშვილი გვანცა ცუხიშვილი, ქ.თბილისის მუნიციპალიტეტის მერია, შპს სპექტრუმ კონსალტინგი
23.05.2022 14:30:00
დარბაზი №20
გია ბერაია არკადი პარუნიანი, გიორგი ბათლიძე, ლაშა ზურაბიანი, სს ,,დაზღვევის საერთაშორისო კ
23.05.2022 14:30:00
დარბაზი №20
გია ბერაია არჩილ გიორგაძე, ბაქარ გეგელაშვილი, ბაქარ გეგელაშვილის წარმომადგენელი ალექსა
23.05.2022 14:55:00
დარბაზი №14
დავით ახალბედაშვილი დავით მუმლაძე, ივანე გვარამაძე, სსიპ შემოსავლების სამსახური, შპს ,,GV კრისტალი''
23.05.2022 15:00:00
დარბაზი №1
ნანა დარასელია ალექსანდრე ბეგიაშვილი, ანდრეა რაჭველიშვილი, დარიკო ხარაული, ვასილი რაჭველიშვ
23.05.2022 15:00:00
დარბაზი №14
დავით ახალბედაშვილი ნინო ნიჟარაძე, საქართველოს კომუნიკაციების ეროვნული სააგენტო, სს სილქნეტი
23.05.2022 15:00:00
დარბაზი №8
ნანა ჭიჭილეიშვილი ავთანდილ კვინიკაძე, სს ,,ინჟმშენი’’ , ქ თბილისის მუნიციპალიტეტის მერიის ზედამხ
23.05.2022 15:00:00
დარბაზი №8
მარიამ ცისკაძე გარდაბნის მუნიციპალიტეტის მერიის ნორიოს ტერიტორიული ორგანოს წარმომადგენელი
23.05.2022 15:00:00
დარბაზი №3
ვახტანგ მრელაშვილი ინთეზარ ორუჯიევი, ხათუნა მოდებაძე
23.05.2022 15:30:00
დარბაზი №16
მანუჩარ კაპანაძე ზაზა ცქვიტარია, მარნეულის რაიონული პროკურატურა, რაულ ნამაზოვი
23.05.2022 16:00:00
დარბაზი №8
ნანა ჭიჭილეიშვილი ნანა ცხვარიაშვილი, ნუნუ სეხნიაშვილი, პაატა ჟორჟოლიანი, ქ.თბილისის მუნიციპალიტ
23.05.2022 16:00:00
დარბაზი №16
თეა ლეონიძე მამუკა ალადაშვილი , სიღნაღის რაიონული პროკურატურა , შოთა ხატიაშვილი
23.05.2022 16:00:00
დარბაზი №1
ნანა დარასელია ბარბარე ჭაავა, გოდერძი ჭაავა, ვიქტორია კიკალია, ლევან აქუბარდია
23.05.2022 16:15:00
დარბაზი №14
დავით ახალბედაშვილი ირაკლი ალხაზაშვილი, სს ლაზიკა კაპიტალი, სსიპ საქართველოს ეროვნული ბანკი
23.05.2022 17:00:00
დარბაზი №3
ვახტანგ მრელაშვილი გურამ კრავეიშვილი, ირაკლი წაქაძე
23.05.2022 17:00:00
დარბაზი №1
ნანა დარასელია ლანა შუტინი, ლევან აქუბარდია, ლუკა შუტინი, ოლგა ხასია
23.05.2022 17:00:00
დარბაზი №16
კახაბერ მაჭავარიანი მადონა ურუშაძე, მარნეულის რაიონული პროკურატურა, რაშად გამბაროვი
24.05.2022 10:00:00
დარბაზი №14
გიორგი ტყავაძე *****
24.05.2022 10:55:00
დარბაზი №17
პაატა ქათამაძე გიორგი ძოწენიძე , დაიანა კარდაშიან, შპს ჯორჯიან ეარვეისი
24.05.2022 10:55:00
დარბაზი №20
მერაბ ლომიძე გიგა სულაქველიძე, მამუკა სხვიტარიძე, მანანა გაგოშიძე, ნანა რევაზიშვილი
24.05.2022 11:00:00
დარბაზი №14
გიორგი ტყავაძე აღსრულების ეროვნული ბიუროს თბილისის სააღსრულებო ბიურო, საქართველოს მეცნიერე
24.05.2022 11:00:00
დარბაზი №1
ილონა თოდუა ქ. თბილისის მუნიციპალიტეტის მერიასთან არსებული თვითნებურად დაკავებულ მიწაზე
24.05.2022 11:00:00
დარბაზი №20
მერაბ ლომიძე ალექსანდრე ქამუშაძე, მერაბ ახმეტელი, პავლო ვიშნევეტსკი, სერგიი ვიშნევეტსკი
24.05.2022 11:00:00
დარბაზი №
სიმონ ჩხაიძე ავთანდილ ბახტაძე, ალექსანდრე ალადაშვილი, ალექსანდრე ვახტანგოვი, ალექსანდრე ჟ
24.05.2022 11:00:00
დარბაზი №17
პაატა ქათამაძე გვანცა ტოზაშვილი, თეონა ყორიაული, ლევან ბიაშვილი, ლევან მარუაშვილი
24.05.2022 11:00:00
დარბაზი №1
ილონა თოდუა თამაზი ყურაშვილი, იმბორგი მინდიაშვილი, ნიკოლოზ გრიგალაშვილი, სსიპ სახელმწიფო
24.05.2022 11:00:00
დარბაზი №17
პაატა ქათამაძე ევგენია აირაპეტიანი, ლევან აირაპეტიანი, ლევან მამუკელაშვილი, პაატა ხურცილვა
24.05.2022 11:00:00
დარბაზი №7
ვანო წიკლაური ანდრო როსტევანიშვილი, ელენე ქოიავა, ზაზა კვირიკაძე, სოფიო ჯოხაძე
24.05.2022 11:00:00
დარბაზი №
ხატია არდაზიშვილი თეა კერესელიძე, მიხეილი მერაბიშვილი, შემოსავლების სამსახური
24.05.2022 11:00:00
დარბაზი №1
ილონა თოდუა ირმა კერესელიძე, მზია მაღულარია, საქართველოს კულტურის, სპორტისა და ახალგაზრდო
24.05.2022 11:00:00
დარბაზი №6
გოგიტა თოთოსაშვილი ბესარიონ ბარბაქაძე, თეონა ნოზაძე, ლიკა ხუნაშვილი, მახარე კეკუტია
24.05.2022 11:30:00
დარბაზი №
ხატია არდაზიშვილი ელენა ეფრემიძე, ნოდარ კვიციანი, საქართველოს იუსტიციის სამინიატროს სპეციალური
24.05.2022 12:00:00
დარბაზი №16
კახაბერ მაჭავარიანი *****
24.05.2022 12:00:00
დარბაზი №
ხატია არდაზიშვილი გიორგი სიბაშვილი, პაულ უჩე ნდუბუაკუ, სსიპ სახელმწიფო სერვისების განვითარების
24.05.2022 12:00:00
დარბაზი №17
პაატა ქათამაძე ალექსანდრე ბარჯაძე, გელა ჩიღოშვილი, თამთა ბერიკელაშვილი, საქართველოს ოკუპირე
24.05.2022 12:00:00
დარბაზი №6
გოგიტა თოთოსაშვილი ააიპ თბილისის 132 საბავშვო ბაგა ბაღი, ააიპ თბილისის 162 საბავშვო ბაგა ბაღი, ააიპ თბი
24.05.2022 12:00:00
დარბაზი №12
ვეფხია ლომიძე ალმაზ ხიდიროვი, გიორგი ლობჯანიძე, ელზარა ისაევა, ელზარა ისაევა
24.05.2022 12:00:00
დარბაზი №5
მაკა გველესიანი ანარ გულახმედოვი, თეონა წოწკოლაური
24.05.2022 12:00:00
დარბაზი №14
გიორგი ტყავაძე სალმოონ ბაშირი, სსიპ საქართველოს იუტიციის სამინისტროს სახელმწიფო სერვისების
24.05.2022 12:00:00
დარბაზი №8
მარიამ ცისკაძე ემზარ შონია, მალხაზ პატარაია, მაყვალა მოსიაშვილი, სახელმწიფო ქონების ეროვნული
24.05.2022 12:00:00
დარბაზი №7
ვანო წიკლაური ალექსანდრე თოფურია, მაია დადვანი, მარიამ თოფურია, მარინე ხანგოშვილი
24.05.2022 12:00:00
დარბაზი №20
მერაბ ლომიძე გრიგოლ მუმლაძე, ირაკლი ქორიძე, კობა სიბაშვილი, ლილი ასათიანი
24.05.2022 12:55:00
დარბაზი №19
ნინო ყანჩაველი დავით ბრეგაძე, დავით დოლიძე, იური სირბილაძე, რომან დიასამიძე
24.05.2022 13:00:00
დარბაზი №1
ილონა თოდუა ნატრისი იოსელიანი, პაატა გოგიაშვილი, სსიპ განათლების ხარისხის განვითარების ე
24.05.2022 13:00:00
დარბაზი №
ვანო წიკლაური ირაკლი ვაჩაძე, ირაკლი ვაჩაძისა და ნინა ჭელიძის წარმომადგენელი ალექსანდრე ბერ
24.05.2022 13:00:00
დარბაზი №17
პაატა ქათამაძე გია გოგილაშვილი, დავით გოგილაშვილი, დავით სირაძე, დოდო გოგილაშვილი
24.05.2022 13:00:00
დარბაზი №14
გიორგი ტყავაძე ინგა მიქაცაძე, მაჰან მოჰებბი, სსიპ სახელმწიფო სერვისების განვითარების სააგენ
24.05.2022 13:00:00
დარბაზი №8
მარიამ ცისკაძე გალინა მესტვირიშვილი, ეკატერინე მესტვირიშვილი, ილარიონ მესტვირიშვილი, ირაკლ
24.05.2022 13:00:00
დარბაზი №17
პაატა ქათამაძე ვახტანგ ბაღაკაშვილი, ვახტანგ ბაღაკაშვილის წარმომადგენელი ნათელა ჯაშიაშვილი
24.05.2022 13:00:00
დარბაზი №
ხატია არდაზიშვილი არჩილ კობიაშვილი, არჩილ ჩოფიკაშვილი, საქართველოს გენერალური პროკურატურა, საქ
24.05.2022 13:00:00
დარბაზი №16
კახაბერ მაჭავარიანი აზერ აბბაზოვი, ამრახ აბბასოვი, გურჯაანის რაიონული პროკურატურა, ლალი ჯანაშვილი
24.05.2022 13:00:00
დარბაზი №6
გოგიტა თოთოსაშვილი ბალგიზარ აჯაბოვი, მამუკა ტივიშვილი, მზაღო მიხელიძე, ჩინარა აჯამოვი
24.05.2022 14:00:00
დარბაზი №17
პაატა ქათამაძე დავით კალანდაძე, ზურაბ ძოწენიძე, იოვანე ყურუა, მათე ხვედელიძე
© 2013, თბილისის სააპელაციო სასამართლო
ქ. თბილისი, გრ. რობაქიძის გამზ. 7ა, 0159
სატელეფონო ცენტრი: (+995 32) 251 85 21

საიტის ძველი ვერსია