judge     CASE №:     Date -From   -Until    Chamber:
Date Courtroom მოსამართლე Main Point
27.06.2022 10:10:00
Courtroom №14
დავით ახალბედაშვილი დევნილთა, ეკომიგრანტთა და საარსებო წყაროებით უზრუნველყოფის სააგენტო, ლამზირა
27.06.2022 10:15:00
Courtroom №7
თამარ ჭუნიაშვილი ანა კირვალიძე, ნატალია ლუარსაბიშვილი, ტატიანა ბავინა
27.06.2022 10:20:00
Courtroom №14
დავით ახალბედაშვილი ანი კეკუტია, ვლადიმერ გამრეკელაშვილი, იოანე კეკუტია, ნინო ქაჯაია
27.06.2022 10:30:00
Courtroom №14
დავით ახალბედაშვილი ანა გოცირიძე, გია წუწუნავა, ლია გოცირიძე, მარინა შენგელია
27.06.2022 10:30:00
Courtroom №3
ვახტანგ მრელაშვილი ბაჰად ბაირამოვ, დავით მეკოკიშვილი, კახაბერ ასპანიძე, კახაბერ ლეკიშვილი
27.06.2022 11:00:00
Courtroom №7
თამარ ჭუნიაშვილი გვანცა ცუხიშვილი, ქ.თბილისის მუნიციპალიტეტის მერია, შპს სპექტრუმ კონსალტინგი
27.06.2022 11:00:00
Courtroom №
დავით მამისეიშვილი ემზარ კოხია, თამთა გიგაური, ლაშა გამყრელიძე
27.06.2022 11:00:00
Courtroom №15
ვეფხია ლომიძე ავთანდილ ადუაშვილი, ანზორ შუბითიძე, ბესიკ ხმიადაშვილი, გიორგი ვარდუაშვილი
27.06.2022 11:00:00
Courtroom №1
ნანა დარასელია აგბოოლა ქაბირ ოლაკუნლე, სოფია ჯოლოხავა, სოფიკო გოჩიტაშვილი, შსს სამინისტროს მი
27.06.2022 11:00:00
Courtroom №17
გოჩა ჯეირანაშვილი თამარ სურმავა, შაქრო მეტრეველი, შპს ვოლტ ჯორჯია
27.06.2022 11:00:00
Courtroom №21
მერაბ ლომიძე ვაჟა ჩალაური, იამზე მარიამიძე, ნათია მახათაძე, საქართველოს იუსტიციის უმაღლესი
27.06.2022 11:00:00
Courtroom №16
მანუჩარ კაპანაძე დავით ნოზაძე, ხაშურის რაიონული პროკურატურა
27.06.2022 11:50:00
Courtroom №14
ლეილა მამულაშვილი მპგ მრეწველობა გადაარჩენს საქართველოს, საქართველოს ცენტრალური საარჩევნო კომ
27.06.2022 12:00:00
Courtroom №8
მარიამ ცისკაძე ალექსი გაბუნია, ელიზა მარჯანიძე, ვლადიმერ მარჯანიძე, კასპის რაიონის სოფელ წინა
27.06.2022 12:00:00
Courtroom №1
ნანა ჭიჭილეიშვილი დიანა ლაზიშვილი, თამარ მჭელიშვილი, მანანა თოიძე, ქ თბილისის მუნიციპალიტეტის მე
27.06.2022 12:00:00
Courtroom №14
დავით ახალბედაშვილი ანა რეხვიაშვილი, კახა შარაბიძე , კორპორაცია ფოთის საზღვაო ნავსადგური, სოფიკო ნ
27.06.2022 12:00:00
Courtroom №10
მზია ლომთათიძე თეიმურაზ ჯანიაშვილი, იმედა გუგუშვილი, კახაბერ შარიქაძე, როინ გელაშვილი
27.06.2022 12:00:00
Courtroom №12
ქეთევან მესხიშვილი მარიამ კერესელიძე, საქართველოს შინაგან საქმეთა სამინისტრო, შპს ,,GFCOMPANY ჯიეფკომპა
27.06.2022 12:00:00
Courtroom №1
ნანა დარასელია ლევან ჯავახაძე, ოთარ დოლაბერიძე, საქ სპეც პენ სამს აღმ საქ მეორე ადგილობრივი სა
27.06.2022 12:00:00
Courtroom №15
ვეფხია ლომიძე დავით ხომერიკი, თამარ ბეჟუაშვილი, ირაკლი ყავლაშვილი
27.06.2022 12:30:00
Courtroom №16
მანუჩარ კაპანაძე გიორგი კავთლიშვილი, გრიგოლ ნიშნიანიძე, ზურაბ ნადირაშვილი
27.06.2022 13:00:00
Courtroom №1
ნანა დარასელია აღმოსავლეთ საქართველოს პირველი ადგილობრივი საბჭო, დავით შავშიშვილი, მაია მაჩ
27.06.2022 13:00:00
Courtroom №15
ვეფხია ლომიძე გელა კიკვილაშვილი, ელენე ქვრივიშვილი, სალომე ქემაშვილი
27.06.2022 13:00:00
Courtroom №1
ინგა კვაჭანტირაძე გიორგი ძოწენიძე, საქართველოს შინაგან საქმეთა სამინისტრო, შსს საპატრულო პოლიც
27.06.2022 13:00:00
Courtroom №1
ინგა კვაჭანტირაძე თეა გოდოლაძე, თეიმურაზ შერგელაშვილი, ნელი ქარელი, შსს საპატრულო პოლიციის დეპარ
27.06.2022 13:00:00
Courtroom №21
მერაბ ლომიძე ელნარა მამედოვა, საქართველოს განათლების, მეცნიერების, კულტურისა და სპორტის სა
27.06.2022 13:00:00
Courtroom №8
ნანა ჭიჭილეიშვილი ინგა ნოზაძე, მდ აბდულ ქორიმ, საქართველოს შინაგან საქმეთა სამინისტროს მიგრაციი
27.06.2022 13:00:00
Courtroom №7
თამარ ჭუნიაშვილი გიორგი ტალახაძე, დავით მსახურაძე, ელისო პერტაია, კახა ჩადუნელი
27.06.2022 13:30:00
Courtroom №8
ნანა ჭიჭილეიშვილი ავთანდილ კვინიკაძე, სს ,,ინჟმშენი’’ , ქ თბილისის მუნიციპალიტეტის მერიის ზედამხ
27.06.2022 14:00:00
Courtroom №16
მანუჩარ კაპანაძე გაიოზ ჩარკვიანი, ზაზა დათუკიშვილი, სერგო მელაძე, ცოტნე ცერცვაძე
27.06.2022 14:00:00
Courtroom №3
ვახტანგ მრელაშვილი დავით ჩორგოლაშვილი, დავით ჯალაბაძე, ვაჟა თოდუა, ნუგზარ ოდილავაძე
27.06.2022 14:00:00
Courtroom №8
ნანა ჭიჭილეიშვილი საქართველოს ენერგეტიკისა და წყალმომარაგების მარეგულირებელი ეროვნული კომისი
27.06.2022 14:00:00
Courtroom №1
ნანა დარასელია სსიპ დევნილთა, ეკომიგრანტთა და საარსებო წყაროებით უზრუნველყოფის სააგენტო , ე
27.06.2022 15:00:00
Courtroom №1
ნანა დარასელია ბორჯომის მუნიციპალიტეტის მერია, გაიოზ ნიჟარაძე, ნანა მაჭავარიანი
27.06.2022 15:00:00
Courtroom №8
ნანა ჭიჭილეიშვილი კახაბერ კახიანი, კახი კახიანი, სპეციალური პენიტენციური სამსახურის აღმოსავლეთ
27.06.2022 15:00:00
Courtroom №21
მერაბ ლომიძე ეთერი ვაჭრიძე, თამარ ნადიბაიძე , ირაკლი მურმანიშვილი, ლაშა სტურუა
27.06.2022 15:00:00
Courtroom №3
ვახტანგ მრელაშვილი თამაზ ჟორდანია, ია ყიფიანი
27.06.2022 15:30:00
Courtroom №16
მანუჩარ კაპანაძე ილია ოთარაშვილი, ლანა ხუბულური, მურთაზ სოთიაიძე, შოთა სარია
27.06.2022 16:00:00
Courtroom №7
თამარ ჭუნიაშვილი ივეტა ადამია, რუსტამ ატაშოვი, სს მიკროსაფინანსო ორგანიზაცია მიკრო ბიზნეს კაპი
27.06.2022 16:00:00
Courtroom №1
ნანა დარასელია ანდრო ყაჭეიშვილი, გარდაბნის მუნიციპალიტეტის მერია, გარდაბნის მუნიციპალიტეტი
27.06.2022 16:00:00
Courtroom №8
ნანა ჭიჭილეიშვილი გივი წულეისკირი, ელიზბარ ჩარაშვილი, სსიპ აღსრულების ეროვნული ბიურო, ქეთევან ჩა
27.06.2022 16:30:00
Courtroom №14
დავით ახალბედაშვილი ირმა პროკოპენკო, ლევან აქუბარდია, სსიპ დევნილთა ეკომიგრანტთა და საარსებო წყარ
27.06.2022 16:30:00
Courtroom №8
ნანა ჭიჭილეიშვილი დევნილთა ეკომიგრანტთა და საარსებო წყაროებით უზრუნველყოფის სააგენტო, ზურაბი ხ
27.06.2022 17:00:00
Courtroom №1
ნანა დარასელია ტურგუტ სადიგოვი, შემოსავლების სამსახური ვალის მართვის დეპარტამენტი
27.06.2022 17:00:00
Courtroom №8
ნანა ჭიჭილეიშვილი გარდაბნის მუნიციპალიტეტის მერია, გარდაბნის მუნიციპალიტეტის მერიის ზედამხედ
28.06.2022 09:55:00
Courtroom №14
გიორგი ტყავაძე ალექსანდრე ასლანოვი, ალექსანდრე გიოშვილი, გიორგი გორისეველი, გიორგი კვანტალი
28.06.2022 10:00:00
Courtroom №14
გიორგი ტყავაძე გივი მენახშირიშვილი, ქ. თბილისის მუნიციპალიტეტის მერია, ქალაქ თბილისის მუნიცი
28.06.2022 10:00:00
Courtroom №21
მერაბ ლომიძე ირინა ღვინერია, შოთა იმნაძე, შპს კავკასიის საერთაშორისო უნივერსიტეტი
28.06.2022 10:00:00
Courtroom №
ხატია არდაზიშვილი *****
28.06.2022 10:00:00
Courtroom №8
დავით ახალბედაშვილი *****
28.06.2022 10:30:00
Courtroom №1
ილონა თოდუა გელა გელენიძე, შსს სამინისტროს მიგრაციის დეპარტამენტი, ხათუნა გირგვლიანი, ჰას
28.06.2022 10:30:00
Courtroom №14
დავით ახალბედაშვილი ლევან აქუბარდია, მანუჩარ ჭანტურია, მარინა მანია , საქართველოს ეკონომიკისა და მ
28.06.2022 10:50:00
Courtroom №
ხატია არდაზიშვილი მანანა ნაგლაძე, მარინა ოკიჯანოვი-ბუჩუკური, შემოსავლების სამსახური
28.06.2022 11:00:00
Courtroom №
ხატია არდაზიშვილი ლევანი კირკიტაშვილი, შინაგან საქმეთა სამინისტროს საპატრულო პოლიციის დეპარტა
28.06.2022 11:00:00
Courtroom №10
მზია ლომთათიძე გიორგი ელგანდაშვილი, მარიამ ინდუაშვილი, ხაშურის რაიონული პროკურატურა
28.06.2022 11:00:00
Courtroom №7
გოგიტა თოთოსაშვილი ლალი ლეჟავა, ნინო სურმავა, სს თიბისი ბანკი, შპს ტრიბა
28.06.2022 11:00:00
Courtroom №18
მაია სულხანიშვილი ავთანდილ ლომაია, ამირან მკალავიშვილი, არჩილ ლობჟანიძე, ბექა ბადრიშვილი
28.06.2022 11:00:00
Courtroom №14
გიორგი ტყავაძე თამარ ლაბაძე, მამუკა ყავლაშვილი, ნინო გურასპიშვილი, სახელმწიფო სერვისების გან
28.06.2022 11:00:00
Courtroom №21
მერაბ ლომიძე ამირან გომართელი, გიორგი ტოგონიძე, საჯარო რეესტრიის ეროვნული სააგენტო
28.06.2022 11:00:00
Courtroom №1
ილონა თოდუა ქ. თბილისის მუნიციპალიტეტის მერიასთან არსებული თვითნებურად დაკავებულ მიწაზე
28.06.2022 12:00:00
Courtroom №14
გიორგი ტყავაძე რევაზი მოდებაძე, სსიპ ჯანმრთელობის ეროვნული სააგენტო, სსიპ სამედიცინო და ფარ
28.06.2022 12:00:00
Courtroom №20
მაია სულხანიშვილი ალექსი გალჩევი, ელგუჯა ყავრელიშვილი, თომას თული, ილია ხევსურიშვილი
28.06.2022 12:00:00
Courtroom №
ხატია არდაზიშვილი ბეხრუზ ბაგიროვი, ბეხრუს ბაგიროვი, ელვინ ალიევი, ვასილ ძირკველიშვილი
28.06.2022 12:00:00
Courtroom №12
დავით მამისეიშვილი აკაკი ქვრივიშვილი, არჩილ გაგნიძე, დავით ყაზარაშვილი, ვახტანგ ჩიქოვანი
28.06.2022 12:00:00
Courtroom №7
გოგიტა თოთოსაშვილი გულნაზი ჭონქაძე, თათია ფხაკაძე, ირინა ჭონქაძე, სს "თიბისი ბანკი"
28.06.2022 12:00:00
Courtroom №7
გოგიტა თოთოსაშვილი თენგიზ გელაშვილი, ლედი ხუციშვილი, სს საქართველოს ბანკი
28.06.2022 12:00:00
Courtroom №1
ილონა თოდუა ირაკლი კოკაია, მაია დვალი-ჭელიძე, საქართველოს შინაგან საქმეთა სამინისტროს საპ
28.06.2022 12:00:00
Courtroom №8
მარიამ ცისკაძე დავით მიქაძე, ქ.თბილისის მუნიციპალიტეტის მერთან არსებული თვითნებურად დაკავებ
28.06.2022 12:30:00
Courtroom №10
მზია ლომთათიძე გიორგი ალიმბარაშვილი, ოთარ ხორგუაშვილი
28.06.2022 13:00:00
Courtroom №8
მარიამ ცისკაძე თინათინ გაგნიძე, ირაკლი ძიძიგური, სსიპ სოციალური მომსახურების სააგენტო, შპს ,,ა
28.06.2022 13:00:00
Courtroom №7
გოგიტა თოთოსაშვილი ანა დვალი, ანდრონიკ სარიბეკოვი, გიორგი ჟამუტაშვილი, ეკატერინე მიშველიძე
28.06.2022 13:00:00
Courtroom №21
მერაბ ლომიძე მაიკროსოფტ კორპორეიშენი, ნინო გოცირელი, სს სარაჯიშვილი
28.06.2022 13:00:00
Courtroom №8
მარიამ ცისკაძე ბახრამ ისმაილოვი, დილგამ ალიევი, ვასილ ბესო კვირიკაშვილი, საქართველოს ეკონომი
28.06.2022 13:00:00
Courtroom №2
მაკა გველესიანი გიორგი გელენიძე, დავით კაპანაძე, ვახტანგ მასურაშვილი, თენგიზ სარიშვილი
28.06.2022 13:00:00
Courtroom №14
გიორგი ტყავაძე ნია ძამაშვილი, შეფასების და გამოცდების ეროვნული ცენტრი
28.06.2022 13:00:00
Courtroom №1
ინგა კვაჭანტირაძე გიორგი ხვიბლიანი, ნინო სოზიაშვილი, საქართველოს თავდაცვის სამინისტრო
28.06.2022 13:00:00
Courtroom №
ხატია არდაზიშვილი *****
28.06.2022 13:00:00
Courtroom №1
ილონა თოდუა დიმიტრი მინდიაშვილი, ზაზა მათოშვილი, რევაზ გოგიაშვილი, სსიპ დევნილთა ეკომიგრა
28.06.2022 13:00:00
Courtroom №18
მაია სულხანიშვილი ანა გორდეზიანი, გრიგოლი რავიაკინი, დავით მუმლაძე, ნანა სეხნიაშვილი
28.06.2022 14:00:00
Courtroom №10
მზია ლომთათიძე დაჩი გიგაური, მიხეილ სადრაძე
28.06.2022 14:00:00
Courtroom №19
ნინო ყანჩაველი ედვარდ ჯავახიშვილი, სალომე თხელიძე, სსიპ საჯარო რეესტრის ეროვნული სააგენტო, სს
28.06.2022 14:00:00
Courtroom №1
ილონა თოდუა ნანა ამისულაშვილი, საქართველოს ფინანსტა სმინისტროსთან არსებული დავების განხ
28.06.2022 14:00:00
Courtroom №7
გოგიტა თოთოსაშვილი დავით ლაგაზიძე, ელგუჯა ურუშაძე, შპს საქართველოს საპატრიარქოს წმინდა იოაკიმე დ
28.06.2022 14:00:00
Courtroom №14
გიორგი ტყავაძე თამარ გორდელაძე, ნანული ღვინიანიძე, სამტრედიის მუნიციაპლიტეტის მერია, სახელმ
28.06.2022 14:30:00
Courtroom №1
ილონა თოდუა გოდერძი გრაკლელი, საქართველოს თავდაცვის სამინისტრო, სევერიონ ჭოხონელიძე
28.06.2022 14:40:00
Courtroom №19
ნინო ყანჩაველი დავით ჯანჯღავა, დიანა ჯანჯღავა, შემოსავლების სამსახური, შპს CAUCASUS GROUP
28.06.2022 15:00:00
Courtroom №19
ნინო ყანჩაველი ზაზა ხომერიკი, საქართველოს ოკუპირებული ტერიტორიებიდან დევნილთა შრომის ჯანმრ
28.06.2022 15:00:00
Courtroom №1
ილონა თოდუა ესმა ომიაძე, თბილისის მერიის მუნიციპალური ინსპექცია, ქალაქ თბილისის მუნიციპა
28.06.2022 15:00:00
Courtroom №21
მერაბ ლომიძე ბინათმშენებლობა ამხანაგობა ნაძალადევი 2008, გელა ტაბატაძე, თინათინ ცინცაძე, ირმა
© 2014, Tbilisi Court of Appeals
7a, Gr. Robakidze Ave. Tbilisi, 1059, Georgia
Call Center (+995 32) 251 85 21