judge     CASE №:     Date -From   -Until    Chamber:
Date Courtroom მოსამართლე Main Point
30.03.2020 10:30:00
Courtroom №7
მაია გიგაური ვახტანგ თაქთაქიშვილი, თეა ღვინჯილია, თეა ღვინჯილია, მედეია ნიორაძე
30.03.2020 10:30:00
Courtroom №1
გია ბერაია ქ. თბილისის მუნიციპალიტეტის სსიპ ქონების მართვის სააგენტო, ავთანდილ წიკლაური,
30.03.2020 11:00:00
Courtroom №15
ვეფხია ლომიძე გაგი მოსიაშვილი, დილარ მუკბანიანი, მარიამ ბერძენიშვილი
30.03.2020 11:00:00
Courtroom №
მიხეილ გოგიშვილი გიორგი ლომიძე, ეკატერინე ანთიძე, თეიმურაზ გოდერძიშვილი, ნინო ხელაია
30.03.2020 12:00:00
Courtroom №1
გია ბერაია გიორგი მეტრეველი, მალხაზ ალბორაშვილი, სსიპ სახელმწიფო ქონების ეროვნული სააგე
30.03.2020 12:00:00
Courtroom №19
ნანა ჭიჭილეიშვილი თამარი კუპატაძე, მაჰერ აჰმედ მოჰამედ ელსადანი, საქართველოს შსს მიგრაციის დეპა
30.03.2020 12:00:00
Courtroom №17
ნათია გუჯაბიძე გიორგი თითბერიძე, საქართველოს იუსტიციის სამინისტრო, შპს მათემოტორსი
30.03.2020 12:00:00
Courtroom №19
ინგა კვაჭანტირაძე ი/მ ვალოდია კვიჟინაძე, სსიპ შემოსავლების სამსახური
30.03.2020 12:30:00
Courtroom №19
ნანა ჭიჭილეიშვილი თამარ კუპატაძე, ოლუვასეუნ ქრისტიანნა ოგუნრომბი, საქართველოს შსს მიგრაციის დე
30.03.2020 13:00:00
Courtroom №1
გია ბერაია ამირან დავაძე, თამარ მაისურაძე, მაია აბუაშვილი, მარნეულის მიწის ნაკვეთებზე საკ
30.03.2020 13:00:00
Courtroom №1
ნანა ჭიჭილეიშვილი ალან პარასტაევი, ამირან სოსიაშვილი, გიორგი შიოშვილი, ედუარდ გოგიძე
30.03.2020 13:00:00
Courtroom №6
მაია გიგაური ავთანდილ რომელაშვილი, ანზორ ხაინდრავა, ვახტანგ ლომიძე, ნოდარ ტოტოღაშვილი
30.03.2020 13:00:00
Courtroom №7
მაია გიგაური დავით ზირაქაშვილი, დარეჯან კაკუბერი, სალომე თხელიძე, ქეთევან კაკუბერი
30.03.2020 13:00:00
Courtroom №16
კახაბერ მაჭავარიანი გია გობაძე, თემურ გოგსაძე, ირაკლი მარშანია
30.03.2020 13:30:00
Courtroom №
მერაბ ჯორბენაძე ალექსანდრე ბიძინაშვილი, ილია ოთარაშვილი, ნატო ბურთიკაშვილი
30.03.2020 14:00:00
Courtroom №6
მაია გიგაური ავთო დიღმელაშვილი, ალექსანდრე ციცვიძე , გიორგი დიღმელაშვილი, თამარ ხოფერია
30.03.2020 14:00:00
Courtroom №17
ნათია გუჯაბიძე ანნა აკოფიან, არტიომ ბაკულც, კახაბერ მათოშვილი, კობა დიაკონაშვილი
30.03.2020 16:00:00
Courtroom №19
ნანა ჭიჭილეიშვილი გიორგი ყავლაშვილი, თათია ნანობაშვილი, თამარ კილაძე, სსიპ განათლების ხარისხის გ
30.03.2020 16:30:00
Courtroom №1
ნანა ჭიჭილეიშვილი თემურ გოგსაძე, მანანა ვაჩეიშვილი, სოციალური მომსახურების სააგენტო, სსიპ დევნი
30.03.2020 18:30:00
Courtroom №19
ნანა ჭიჭილეიშვილი თემურ გოგსაძე, მანანა ვაჩეიშვილი, სოციალური მომსახურების სააგენტო, სსიპ დევნი
31.03.2020 10:45:00
Courtroom №19
ნანა დარასელია ვარლამ ლორთქიფანიძე, რობინზონ პაპიძე, საქართვლოს თავდაცვის სამინისტრო
31.03.2020 10:55:00
Courtroom №13
მერაბ ლომიძე გიორგი ჟორჟოლიანი, მონიკა რუხაძე, საქართველოს ჟურნალისტთა შემოქმედებითი კავშ
31.03.2020 10:55:00
Courtroom №18
ამირან ძაბუნიძე გელა ივანიძე, თამარ ბახტაძე, სს აბდ ენდ კო
31.03.2020 11:00:00
Courtroom №
მაია სულხანიშვილი ანა ონიანი, ანა ონიანის წარმომადგენელი ვახტანგ ჯავახია, ბმა ,,სოლოლაკი" თავმჯდო
31.03.2020 11:00:00
Courtroom №19
მარიამ ცისკაძე გიორგი სიბაშვილი, თამარ აკოფაშვილი, საქართველოს შინაგან საქმეთა სამინისტრო
31.03.2020 11:00:00
Courtroom №8
ნანა დარასელია მოჰანად აბდალნაფეა მ შეეთ შინდალა, საქართველოს შსს მიგრაციის დეპარტამენტი
31.03.2020 11:00:00
Courtroom №13
მერაბ ლომიძე ვოლოდიმირ ლოზინსკი, თამაზ ჯალაღონია, ილია ჭარელი, მამია ბერიძე
31.03.2020 11:00:00
Courtroom №1
გია ბერაია აკაკი ივანიძე, ელისო ბუთხუზი, ვიქტორ ბაბერციანი, მაგული გოგოლაძე
31.03.2020 12:00:00
Courtroom №18
ამირან ძაბუნიძე ანა გორდეზიანი, ნაირა გრიგოლაია, ნოდარ ცალანი, სსიპ აფხაზეთის საჯარო სკოლა2
31.03.2020 12:00:00
Courtroom №13
მერაბ ლომიძე გიორგი ლაღიაშვილი, ივანე კვაჭანტირაძე, ირაკლი დათუაშვილი, მარი ბერუაშვილი
31.03.2020 12:00:00
Courtroom №6
მაია სულხანიშვილი გოჩა პეტრიაშვილი, ეკატერინე პეტრიაშვილი, იური პეტრიაშვილი
31.03.2020 12:00:00
Courtroom №19
მარიამ ცისკაძე დავით მორჩილაძე, ვახტანგი ცხომელიძე, თამაზ მორჩილაძე, თბილ მუნიციპალიტეტის მე
31.03.2020 12:00:00
Courtroom №8
ილონა თოდუა ზაზა მათოშვილი, თამაზ თუთარაშვილი, იური რობაქიძე, ლაურა ხატიაშვილი
31.03.2020 12:20:00
Courtroom №1
გია ბერაია ალექსანდრე რამიშვილი, თამარ გიგინეიშვილი, საქართველოს ფინანსთა სამინისტრო, ს
31.03.2020 13:00:00
Courtroom №6
მაია სულხანიშვილი გიორგი ზედელაშვილი, გიორგი მჭედლიძე, დავით სიორდია, მარიამ სიორდია
31.03.2020 13:00:00
Courtroom №8
ილონა თოდუა გულნარა კაპანაძე, ელიდა გოდერძიშვილი, ნადეჟდა ბეგიაშვილი, ნათელა დალაქიშვილი
31.03.2020 13:00:00
Courtroom №1
გია ბერაია ბაირამ მუსტაფაევი, ბაირამ მუსტაფაევი, გიორგი მამასახლისი, დიმიტრი ნაცვლიშვილ
31.03.2020 14:00:00
Courtroom №18
ამირან ძაბუნიძე თენგიზ ჭანტურია, თენგიზ ჭანტურიას წარმომადგენელი უჩა ქირია, პაატა ნოზაძე, პაატ
31.03.2020 14:30:00
Courtroom №1
გია ბერაია ააიპ საქართველოს ყრუთა კავშირი, სსიპ სახელმწიფო ქონების ეროვნული სააგენტო
31.03.2020 16:00:00
Courtroom №7
სიმონ ჩხაიძე გია გოჩილაიძე, გია დარჩია, ნინო გონგლაძე
31.03.2020 16:00:00
Courtroom №18
ამირან ძაბუნიძე ევგენი პიკუსი, ევგენი პიკუსის წარმომადგენელი სანდრო სამადბეგიშვილი, ვახტანგ
01.04.2020 10:00:00
Courtroom №8
ილონა თოდუა თამარ გედევანიშვილი, სსიპ სახელმწიფო ქონების ეროვნული სააგენტო , ქ. თბილისის მ
01.04.2020 10:00:00
Courtroom №7
ნატალია ნაზღაიძე თეა კვიატკოვსკი, თეა კაპანაძე, მედეა გაგუა, მედეა კაპანაძე
01.04.2020 10:30:00
Courtroom №1
დავით ახალბედაშვილი დავით ხვედელიძე, ევა ფედოროვი, ლაშა კახნიაშვილი, სსიპ დევნილთა, ეკომიგრანტთა დ
01.04.2020 11:00:00
Courtroom №16
ლევან თევზაძე (პალატის თავ-რე) ავთანდილ გვიმრაძე, ბესიკ ფიფია, გიორგი სადრაძე, დავით კაპანაძე
01.04.2020 11:00:00
Courtroom №18
გელა ქირია მათე ხვედელიძე, სალომე კობერიძე, სს ,,იბა ჯეო", ფაიგ მუსტაფაევი
01.04.2020 11:00:00
Courtroom №21
დიანა ბერეკაშვილი გურამი ბახტაძე, ლაშა ჭიჭინაძე, მერაბ ბახტაძე
01.04.2020 11:00:00
Courtroom №19
ნანა დარასელია საქართველოს პრეზიდენტი , ბმა"თეთრი სახლი", თამარ ჭინჭარაული, თეა ქავთარაძე
01.04.2020 11:55:00
Courtroom №20
ამირან ძაბუნიძე გიორგი ჩიტია, გიორგი ჩიტიას წარმომადგენელი ნუგზარ ტატიშვილი, ზვიად ქირია
01.04.2020 11:55:00
Courtroom №20
ამირან ძაბუნიძე ბექა ჭეიშვილი, გიორგი თაქთაქიშვილი, ზურაბ ვანიშვილი, სს იბერია რეფრეშმენტსი
01.04.2020 12:00:00
Courtroom №13
რევაზ ნადარაია (საბ. წევრი) ავთანდილ ერემაშვილი, არჩილ კვატაშიძე, გივი ლომიძე, გიორგი კასრაძე
01.04.2020 12:00:00
Courtroom №21
დიანა ბერეკაშვილი ალექსანდრე შალუტაშვილი, გურამ დარჩიძე, ვიქტორ ფალავანდიშვილის წარმომადგენელ
01.04.2020 12:00:00
Courtroom №1
დავით ახალბედაშვილი მიხეილ კვეტენაძე, სსიპ გარემოს ეროვნული სააგენტო, სსიპ სახელმწიფო შესყიდვები
01.04.2020 12:00:00
Courtroom №19
ნანა დარასელია ილია მარგველაშვილი, მარიამ ლევიძე, საქართველოს შინაგან საქმეთა სამინისტრო
01.04.2020 12:00:00
Courtroom №8
შოთა გეწაძე ავთანდილ ბერიძე, დავით ბერიძე, თენგიზ ბერიძე, ლევან ბერიძე
01.04.2020 12:00:00
Courtroom №3
ბესიკ ბუგიანიშვილი კახა გამხუაშვილი, ლუკა გამყრელიძე, ნიკა ქარსალაძე
01.04.2020 13:00:00
Courtroom №19
ნანა დარასელია ბორჯომის მუნიციპალიტეტის მერია, თეიმურაზ ჩიხლაძე, მიხეილ ხოლუაშვილი, საქართვ
01.04.2020 13:00:00
Courtroom №8
შოთა გეწაძე კობა ლომიძე, საქართველოს ფინანსთა სამინისტროსთან არსებული დავებოს განხილვის
01.04.2020 13:00:00
Courtroom №16
ლევან თევზაძე (პალატის თავ-რე) აიას გუსეინოვი, ზაზა კალაშოვი, თინათინ ჭურღულია
01.04.2020 14:00:00
Courtroom №8
შოთა გეწაძე ამხანაგობა "ბაკურიანი-დიდი მიტარბი", ამხნაგობა ,,ბაკურიანი -დიდი მიტარბის'' წევრ
01.04.2020 14:00:00
Courtroom №14
თეა ძიმისტარაშვილი აიბანის შარიფოვა, მარინე კორძაძე, შემოსავლების სამსახური
01.04.2020 14:00:00
Courtroom №7
ნატალია ნაზღაიძე ლია ლომსაძე, ნაზი ჟღენტი, სერგო სომხიშვილი, ქეთევან კემულარია
01.04.2020 14:00:00
Courtroom №8
შოთა გეწაძე გოჩა ფიფია, საქართველოს ფინანსთა სამინისტრო, სსიპ შემოსავლების სამსახური, შპს
01.04.2020 14:00:00
Courtroom №1
დავით ახალბედაშვილი თეონა ონიანი, სახელმწიფო სერვისების განვითარების სააგენტო, ფარზანფარრაჰი ნია
01.04.2020 14:30:00
Courtroom №16
ლევან თევზაძე (პალატის თავ-რე) კახა ცნობილაძე, მარიამ გოგორელიანი, მაქსიმი ბაირამოვი, მეჰმეთ აქქაია
01.04.2020 15:00:00
Courtroom №1
დავით ახალბედაშვილი დიანა ყატაშვილი, სსიპ სახელმწიფო სერვისების განვითარების სააგენტო, ჰუსამ ჰუს
01.04.2020 15:00:00
Courtroom №20
გენადი მაკარიძე გელა გელენიძე , გიორგი გელაძე, დენის სტულნიკოვი, შპს ,,ბნქ თბილისის" წარმომადგენ
01.04.2020 15:00:00
Courtroom №7
ნატალია ნაზღაიძე ავთანდილ ბასილაძე, ამირან ბასილაძე, გურამ ღოთვაძე, ელდარ მახარაძე
01.04.2020 15:00:00
Courtroom №19
ნანა დარასელია არჩილ კერესელიძე, მაგდა შეყელაძე, ნინო სირაძე, სოციალური მომსახურების სააგენტ
01.04.2020 16:00:00
Courtroom №16
ლევან თევზაძე (პალატის თავ-რე) ალექსანდრე ხელაშვილი , ზაქრო გვიშიანი, თემურ ცანკაშვილი, ლევან ყიფშიძე
01.04.2020 16:00:00
Courtroom №19
ნანა დარასელია იოსებ კიტოვანი, სსიპ საჯარო რეესტრის ეროვნული სააგენტო, შპს უძო
01.04.2020 16:00:00
Courtroom №8
შოთა გეწაძე ლევან გიორგაძე, საქართველოს ფინანსთა სამინისტრო, სსიპ შემოსავლების სამსახური
01.04.2020 16:00:00
Courtroom №1
დავით ახალბედაშვილი გეორგ იბრაჰიმ, მექალ იბრაჰიმ, სალომე შუბითიძე, სარაჰ იბრაჰიმ
01.04.2020 16:30:00
Courtroom №7
ნატალია ნაზღაიძე *****
01.04.2020 17:00:00
Courtroom №3
ბესიკ ბუგიანიშვილი *****
01.04.2020 17:00:00
Courtroom №1
დავით ახალბედაშვილი არჩილ მშვენიერაძე, თამაზ რეხვიაშვილი, თბილისის მუნიციპალიტეტის მერიის მუნიცი
01.04.2020 17:00:00
Courtroom №19
ნანა დარასელია არჩილ კერესელიძე, მაგდა შეყელაძე, ნინო სირაძე, სს „ევექსის ჰოსპიტლები“ - მ. იაშვ
02.04.2020 11:00:00
Courtroom №18
ნატალია ნაზღაიძე ირინა შაპოვალოვა, ირინე მუმლაძე, კვასტიანი ხატია, ნოვრუზ მურადოვი
02.04.2020 11:00:00
Courtroom №3
ვახტანგ მრელაშვილი ლამარა მესხი, ხათუნა მოდებაძე
02.04.2020 11:00:00
Courtroom №20
გენადი მაკარიძე ინა პეტრიაშვილი, ნათია გრიგალაშვილი, ნათია გვიანიშვილი, რუსუდან ლომიძე
02.04.2020 11:00:00
Courtroom №21
მიხეილ გოგიშვილი ანზორ იზორია, მალხაზ ბოხუა, სსიპ სახელმწიფო ქონების ეროვნული სააგენტო
02.04.2020 11:00:00
Courtroom №18
ლაშა ქოჩიაშვილი ვახტანგ ზარნაძე, ნოდარ მჭედლიშვილი, შპს საქართველოს აეროპორტების გაერთიანება
02.04.2020 11:00:00
Courtroom №
ლეილა მამულაშვილი ვახტანგ დვალიშვილი, შსს მიგრაციის დეპარტამენტი, ჯალალ აბდულჯალილ საიდ ტაჰა
02.04.2020 11:50:00
Courtroom №19
ინგა კვაჭანტირაძე ანა მინაშვილი, ივანე პეტრიაშვილი, საქართველოს შინაგან საქმეთა სამინისტრო, სსი
02.04.2020 11:55:00
Courtroom №19
ინგა კვაჭანტირაძე გორის მუნიციპალიტეტის მერია, ნინო თინიკაშვილი
02.04.2020 12:00:00
Courtroom №1
ნინო ყანჩაველი არჩილ კერესელიძე, თეიმურაზ კობიძე, ლაშა ქურდაძე, მაგდა შეყელაძე
02.04.2020 12:00:00
Courtroom №18
ლაშა ქოჩიაშვილი ალექსანდრე ფალიანი, გენო ხრიკაძე, გიორგი გულედანი, გიორგი მაღალაშვილი
02.04.2020 12:00:00
Courtroom №19
ინგა კვაჭანტირაძე გიორგი გარდავა, დალი ჯელაძე, ვერა დევდარიანი, ვლადიმერ ჯალაღანია
02.04.2020 12:00:00
Courtroom №21
მიხეილ გოგიშვილი ინგა ჩალათაშვილი, სოფიკო კაკაურიძე, სოფიო ძაბირაძე
© 2014, Tbilisi Court of Appeals
7a, Gr. Robakidze Ave. Tbilisi, 1059, Georgia
Call Center (+995 32) 251 85 21