judge     CASE №:     Date -From   -Until    Chamber:
CASE № Date Courtroom Main Point
330100107029438 17.12.2018 10:30:00
Courtroom №16
მოსამართლე: გერონტი კახათელიძე
აშოტ კარაპეტიანი
330100116001238698 17.12.2018 11:00:00
Courtroom №
მოსამართლე: მარინა ხოლოაშვილი
დავით ხუციშვილი, ფუხაშვილი ემზარ
330100115782719 17.12.2018 11:00:00
Courtroom №15
მოსამართლე: ვეფხია ლომიძე
მიხელ ჩხეიძე, ნინო ტაბატაძე, რომუალდ ეფრემენკო
330210115001145186 17.12.2018 11:30:00
Courtroom №21
მოსამართლე: ოთარ სიჭინავა
ავთანდილ აბესაძე, ამირან აბესაძე, თეა ბენაშვილი, ია ბახტაძე
330100117002721798 17.12.2018 12:00:00
Courtroom №
მოსამართლე: მარინა ხოლოაშვილი
გიორგი ჩაჩანიძე, გრიგოლ ბიბილაშვილი, თამაზ ქოქოშვილი, ლაშა ტალაძე
330100117002418425 17.12.2018 12:00:00
Courtroom №5
მოსამართლე: გოჩა ჯეირანაშვილი
ხათუნა ჯანჯღავა
330310018002432185 17.12.2018 12:00:00
Courtroom №8
მოსამართლე: მირანდა ერემაძე
ავთანდილ გრიგალაშვილი, სსიპ სოციალურიმომსახურების სააგენტო, ხატია ხმიადაშვი
330100117002184751 17.12.2018 12:00:00
Courtroom №2
მოსამართლე: მანუჩარ კაპანაძე
ინგა გოგია, ლევან სულაქველიძე
330311218002708761 17.12.2018 12:00:00
Courtroom №14
მოსამართლე: გიორგი გოგიაშვილი
ეთერი ნიშნიანიძე, სსიპ შემოსავლების სამსახური, შპს ,,წვერი -14"
330311118002754298 17.12.2018 12:00:00
Courtroom №
მოსამართლე: ილონა თოდუა
*****
330311118002754296 17.12.2018 12:30:00
Courtroom №
მოსამართლე: ილონა თოდუა
*****
160311218002244507 17.12.2018 12:30:00
Courtroom №8
მოსამართლე: მირანდა ერემაძე
ვუგარ ზეინალოვი, სამირა ბინატოვა, შემოსავლების სამსახური
330310017002056277 17.12.2018 12:30:00
Courtroom №8
მოსამართლე: მირანდა ერემაძე
აბელ გეგია, ალი ამერ ნაჯი ჰილმი, ინგა ნოზაძე, ლტოლვილთა და განსახლების სამინისტ
180100118002476726 17.12.2018 13:00:00
Courtroom №
მოსამართლე: მარინა ხოლოაშვილი
გელა ნიკოლაიშვილი, ნაზი მირიანაშილი, რევაზ შუბითიძე
330100118002304455 17.12.2018 13:30:00
Courtroom №2
მოსამართლე: მანუჩარ კაპანაძე
გრიგოლ ნიშნიანიძე , თენგიზ ზაუტაშვილი, ირაკლი ესიავა , მიხეილ კოკოზოვი
330310017001881533 17.12.2018 14:00:00
Courtroom №8
მოსამართლე: მირანდა ერემაძე
ნანა დოლიძე, საბა მღვდელაძე, საქართველოს ოკუპირებული ტერიტორიებიდან დევნილთა
330100117002199131 17.12.2018 14:00:00
Courtroom №16
მოსამართლე: გერონტი კახათელიძე
ლუკა ზაალიშვილი, ნანა ჯაყელი
330210015001079179 17.12.2018 14:30:00
Courtroom №21
მოსამართლე: ოთარ სიჭინავა
დავით ჩხაიძე, ეკატერინე ბოდოკია, ლამარა კობალაძე, მანანა ნასარიძე
330100117002209320 17.12.2018 15:00:00
Courtroom №
მოსამართლე: მანუჩარ კაპანაძე
გიორგი თევზაძე, სალომე კვირკველია
330310018002426364 17.12.2018 15:00:00
Courtroom №8
მოსამართლე: მირანდა ერემაძე
გულნარა არსენიძე, საქართველოს შრომის ჯამრთელობისა და სოციალური დაცვის სამინი
010141318700070407 17.12.2018 15:00:00
Courtroom №5
მოსამართლე: გოჩა ჯეირანაშვილი
თემურ ნაოჭაშვილი
120100118002521365 17.12.2018 15:30:00
Courtroom №
მოსამართლე: მარინა ხოლოაშვილი
ლევონ სტამბოლციან, მამუკა ქომოშვილი, ტარიელ ბალაბანიშვილი
330210017001829641 17.12.2018 15:30:00
Courtroom №21
მოსამართლე: ოთარ სიჭინავა
გიგი სისვაძე, ლევან სისვაძე, მამუკა ტივიშვილი, მარიამ ცაცანაშვილი
330100117001855797 17.12.2018 16:00:00
Courtroom №5
მოსამართლე: გოჩა ჯეირანაშვილი
გიორგი ჭანტურიძე, იალჩინ ილდირიმი, ნინო შიუკაშვილი
330310018002321129 17.12.2018 16:00:00
Courtroom №8
მოსამართლე: მირანდა ერემაძე
მაია დადვანი, საქართველოს ოკუპირებული ტერიტორიებიდან დევნილთა, შრომის, ჯანმრ
330100115002530313 17.12.2018 16:30:00
Courtroom №2
მოსამართლე: მანუჩარ კაპანაძე
თეიმურაზ ბარაბაძე, ლევან მარშავა
330210017001918893 17.12.2018 16:30:00
Courtroom №21
მოსამართლე: ოთარ სიჭინავა
თამარ მაღალაშვილი, ირაკლი დევაძე, ნინო დუნდუა, სს ,,თიბისი ბანკი”
330100118001888408 17.12.2018 17:00:00
Courtroom №15
მოსამართლე: ვეფხია ლომიძე
ბაჩანა ოშხერელი, დავით გუმბერიძე
330100118002607241 18.12.2018 00:00:00
Courtroom №15
მოსამართლე: ნინო სანდოძე
ვახტაგ ცალუღელაშვილი , ნინო მიქატაძე , შამ ხანახმედოვი
330310016001270374 18.12.2018 10:00:00
Courtroom №14
მოსამართლე: ილონა თოდუა
არჩილ გაჩეჩილაძე, გიორგი ვაჭარაძე, გიორგი ხმალაძე, თამარ ფაჩულია
330210016001297312 18.12.2018 10:00:00
Courtroom №6
მოსამართლე: ლევან გვარამია
გიორგი რუხაძე, დავით ღვედაშვილი, დიმიტრი გაბუნია, თეა კვიტოვსკი
330210018002304037 18.12.2018 10:25:00
Courtroom №7
მოსამართლე: მაია სულხანიშვილი
ანა შათირიშვილი, ანა ჩხიკვაძე, დავით ჩიხლაძე, ზურაბი გოძიაშვილი
330210017002017349 18.12.2018 10:30:00
Courtroom №7
მოსამართლე: მაია სულხანიშვილი
გიმზერი ხეოშვილი , გიორგი ხეოშვილი, ელზა სუხიაშვილი, ლია ტაბატაძე
330310018002471942 18.12.2018 10:30:00
Courtroom №8
მოსამართლე: მირანდა ერემაძე
აჰმედ მუსტაფა აბდელკავი ღალაბ, ნინო ქურდაძე, საქართველოს შინაგან საქმეთა სამი
330210015748475 18.12.2018 10:40:00
Courtroom №20
მოსამართლე: ქეთევან დუგლაძე
თამაზ გრიგორაშვილი, თეიმურაზ ანდღულაძე, თეიმურაზ ანდღულაძე, ნათია მეცხოვრიშვ
330210016001344329 18.12.2018 10:45:00
Courtroom №20
მოსამართლე: ქეთევან დუგლაძე
ალიკო ხარჩილავა, სს საქართველოს რკინიგზა
330310018002595161 18.12.2018 10:54:00
Courtroom №14
მოსამართლე: ილონა თოდუა
ლევან ჭიღლაძე, რიტა ბერიაშვილი, ქ. თბილისის მერიის საკუთრების უფლების აღიარები
330210012092331 18.12.2018 10:55:00
Courtroom №17
მოსამართლე: ხათუნა არევაძე
ამალია საგატელიანი, ანა ალექსანაინი, ანა ალექსანიანი, ზურაბ ხაჟალია
150210014660470 18.12.2018 10:55:00
Courtroom №17
მოსამართლე: ხათუნა არევაძე
ავთანდილ მაზმანიშვილი, არტაშ ჩახმახჩიან, მამიკონ მინასიან, მერაბ გოგოლაძე
330210016001294986 18.12.2018 11:00:00
Courtroom №17
მოსამართლე: ხათუნა არევაძე
გელა ხაჩიძე, გიორგი ხაჩიძე, ნინო ფხაკაძე, სს საქართველოს რკინიგზა
330210115001200615 18.12.2018 11:00:00
Courtroom №7
მოსამართლე: მაია სულხანიშვილი
გია უჩანეიშვილი, გიგი შაშიაშვილი, ედვარდ აღდგომელაშვილი, ეკა შარაშიძე
330210115001200615 18.12.2018 11:00:00
Courtroom №7
მოსამართლე: მაია სულხანიშვილი
გია უჩანეიშვილი, გიგი შაშიაშვილი, ედვარდ აღდგომელაშვილი, ეკა შარაშიძე
340210015001075962 18.12.2018 11:00:00
Courtroom №18
მოსამართლე: თამარ ზამბახიძე
ბესიკ ჯობავა, ბესიკ ჯობავას წარმომადგენელი მიხეილ ორჯონიკიძე, გრიგოლ სიდამონ
330310017001939556 18.12.2018 11:00:00
Courtroom №8
მოსამართლე: მირანდა ერემაძე
ააიპ სამოქალაქო კულტურის საერთაშორისო ცენტრი, ვლადიმერ სანიკიძე, საქართველოს
330210016001571979 18.12.2018 11:00:00
Courtroom №13
მოსამართლე: ვანო წიკლაური
არჩილ მოლოდინაშვილი, გიორგი ჟურული, გულნარა ჩარგეიშვილი, ერეკლე გრიგოლია
200100118002392543 18.12.2018 11:00:00
Courtroom №5
მოსამართლე: მაია თეთრაული
დავით გველესიანი, თამაზი ტვირთაშვილი, ირინე იჩუკაიძე
340100118002491373 18.12.2018 11:00:00
Courtroom №16
მოსამართლე: გერონტი კახათელიძე
გურჯაანის რაიონული პროკურატურა, ლალი ჩაველაშვილი, ლევანი ხატიაშვილი, ოთარ სამ
330210017002054975 18.12.2018 11:00:00
Courtroom №6
მოსამართლე: ლევან გვარამია
დათო თათრიშვილი, თეიმურაზ ნასარაია, მალხაზ მახნიაშვილი, მანანა თათრიშვილი
330310017002105805 18.12.2018 11:00:00
Courtroom №1
მოსამართლე: მანანა ჩოხელი
ზურაბ ინაშვილი, ლენა სვანიძე, ნინო ხარიტონაშვილი, საქართველოს იუსტიციის სამინ
180210018002298604 18.12.2018 11:00:00
Courtroom №
მოსამართლე: ამირან ძაბუნიძე
ზურაბ მჭედლიშვილი, ნინო ვეშგური, შპს რედკო მენეჯმენტ გრუპი
140310017001832277 18.12.2018 11:10:00
Courtroom №14
მოსამართლე: ილონა თოდუა
დავით ახალბედაშვილი, ზაზა ბზიშვილი, ირინე ფარნიშვილი, ლიანა გოგინაშვილი
330310015704112 18.12.2018 11:15:00
Courtroom №14
მოსამართლე: ილონა თოდუა
სიპ სახელმწიფო ქონების ეროვნული სააგენტო, ანდრია სილაგავა, ზურაბ ლაცაბიძე, ირ
140310016001401953 18.12.2018 11:25:00
Courtroom №14
მოსამართლე: ილონა თოდუა
გიორგი ყველაშვილი, ზაზა მათოშვილი, კობა ნიაზაშვილი, ლუბა ყველაშვილი
330310017001854904 18.12.2018 11:45:00
Courtroom №1
მოსამართლე: მანანა ჩოხელი
საჯარო სამართლის იურიდიული პირი შემოსავლების სამსახური, თინათინ სირაძე, ლევა
330310017002138822 18.12.2018 11:45:00
Courtroom №8
მოსამართლე: მირანდა ერემაძე
გვანცა ლომაია, საქართველოს უსაფრთხოების სამსახური, სახელმწიფო სერვისების გან
330210017001901868 18.12.2018 11:50:00
Courtroom №20
მოსამართლე: ქეთევან დუგლაძე
ირინა მჭედლიძე, მარინა კორძაძე, შპს სასკო
330210116001425887 18.12.2018 11:50:00
Courtroom №7
მოსამართლე: მაია სულხანიშვილი
გიორგი შახმურადიანი, ედუარდ შახმურადიანი, ელიზავეტა ჯაფარიძე, ინგა ჩალათაშვი
330210015001169885 18.12.2018 11:50:00
Courtroom №7
მოსამართლე: მაია სულხანიშვილი
გრიგოლ ცერცვაძე, იოსებ ნანობაშვილი, ნათია თაბუნიძე, რატი ჩაკვეტაძე
330210115775720 18.12.2018 11:55:00
Courtroom №7
მოსამართლე: მაია სულხანიშვილი
ამხანაგობა მარგიანი 2007, ბადრი დავითაშვილი, ბესიკ ბაჩიაშვილი, ბიძინა ჭყონია
330310015779877 18.12.2018 11:55:00
Courtroom №8
მოსამართლე: მირანდა ერემაძე
თამარ მაისურაძე, ირმა ჭკადუა, მარიამ ფრიდონაშვილი, ნოდარ გრძელიშვილი
330210015001014864 18.12.2018 12:00:00
Courtroom №13
მოსამართლე: ვანო წიკლაური
ეკატერინე თუთაშვილი, მალვინა გოგრიჭიანი, მერაბ ახმეტელი, მიხეილ ელიკაშვილი
330210015001015282 18.12.2018 12:00:00
Courtroom №
მოსამართლე: ამირან ძაბუნიძე
ვახტანგ ჯავახიშვილი, სს თელასი
330210014469749 18.12.2018 12:00:00
Courtroom №6
მოსამართლე: ლევან გვარამია
ირაკლი ფირცხალავა, ირაკლი ქადაგიძე, ირაკლი ცნობილაძე, იური ვაზაგაშვილი
330310018002298658 18.12.2018 12:00:00
Courtroom №8
მოსამართლე: მირანდა ერემაძე
მარიამ სებისკვერაძე, რუსუდან მუმლაური, სსიპ განათლების ხარისხის განვითარები
330210018002311730 18.12.2018 12:00:00
Courtroom №18
მოსამართლე: თამარ ზამბახიძე
ექვთიმე ბრეგვაძე, ვახტანგ ხონელიძე, ზაზა ჩხიკვიშვილი, ზვიად ბრეგვაძე
330100117002240862 18.12.2018 12:00:00
Courtroom №
მოსამართლე: მურმან ისაევი
*****
160141318002258204 18.12.2018 12:00:00
Courtroom №5
მოსამართლე: მაია თეთრაული
ბოლნისის რაიონული პროკურატურა, ზაური მამედოვი, ილხამ აბასოვი
330210017002100720 18.12.2018 12:00:00
Courtroom №6
მოსამართლე: მაია სულხანიშვილი
,,გეოგრაფიკი'' გის & დზ საკონსულტაციო ცენტრი , ნოდარ აშკარელაშვილი, ნოდარ ფეიქრიშ
330100118002503811 18.12.2018 12:00:00
Courtroom №16
მოსამართლე: გერონტი კახათელიძე
ანა კალანდაძე , ჯაბა წვერავა
330100110002371227 18.12.2018 12:00:00
Courtroom №15
მოსამართლე: ნინო სანდოძე
ალექსანდრე ასაკიშვილი, გაბილ საფაროვი, ლამზირა ხუმარაშვილი, ნინო ცაციაშვილი
160310016001209501 18.12.2018 12:40:00
Courtroom №19
მოსამართლე: მანანა ჩოხელი
გურამ ურიგაშვილი, დიმიტრი ნაცვლიშვილი, ზაურ ჩხიტუნიძე, მარნეულის მუნიციპალიტ
330210016001321618 18.12.2018 13:00:00
Courtroom №18
მოსამართლე: თამარ ზამბახიძე
დავით გიორგაშვილი, მზია პატარაშვილი, ნოდარ ტევონიანი, შპს ჯორჯიან უოთერ ინდ ფა
330210014610006 18.12.2018 13:00:00
Courtroom №
მოსამართლე: ამირან ძაბუნიძე
გელა ვადაჭკორია, ეკატერინე იობაძე, კომპანია სს გრანდ მედიკალ გრუპ ა.გ, სოფიკო ნო
330210115001044445 18.12.2018 13:00:00
Courtroom №13
მოსამართლე: ვანო წიკლაური
გიორგი ნიკოლაძე, თამაზ ცაბუტაშვილი , თეა ღვინიაშვილი, თემურ ნათელაშვილი
330210117001941137 18.12.2018 13:00:00
Courtroom №17
მოსამართლე: ხათუნა არევაძე
გრიგოლ ჭანტურიძე, თამარ თავბერიძე, მერაბი ჭანტურიძე, ნათია ჩაჩანიძე
210210017001857564 18.12.2018 13:00:00
Courtroom №6
მოსამართლე: მაია სულხანიშვილი
დავითი მეკოკიშვილი, ულდუზ გუსეინოვა, შალვა ხვთისავრიშვლი, ჰაქიმ მირზაევი
340100118002608227 18.12.2018 13:00:00
Courtroom №10
მოსამართლე: მზია ლომთათიძე
გიორგი მდივნიშვილი, გურჯაანის რაიონული პროკურატურა, მარიამ პაპოშვილი, სანდრო
190100118002269876 18.12.2018 13:00:00
Courtroom №16
მოსამართლე: გერონტი კახათელიძე
დავით ჯალაღონია, ხატია გოგრიჭიანი
330210117001837870 18.12.2018 13:55:00
Courtroom №6
მოსამართლე: ლევან გვარამია
გელა შიოშვილი, ლარისა სემელიდუ, მარინა ნიკოლაიშვილი, მეგი ჯღარკავა
330310017001915713 18.12.2018 14:00:00
Courtroom №14
მოსამართლე: ილონა თოდუა
აკაკი ლომსაძე, ალექსანდრე თორია, დავით მაღრაძე, თბილისის იურიდიული დახმარების
330210117001888647 18.12.2018 14:00:00
Courtroom №18
მოსამართლე: თამარ ზამბახიძე
ეკატერინე კოჭლამაზაშვილი, ირაკლი ნინუა, რევაზ თოფჩიშვილი, რუსუდან მსხრიკაძე
330310116001571063 18.12.2018 14:00:00
Courtroom №14
მოსამართლე: შოთა გეწაძე
თეიმურაზ ცომაია, ირმა ძიძიკაშვილი, მუხრან ღურწკაია, სსიპ შემოსავლების სამსახუ
330210115767639 18.12.2018 14:00:00
Courtroom №18
მოსამართლე: თამარ ზამბახიძე
გიორგი სუხიტაშვილი, ირინე გაგოშიძე, ირინე გაგოშიძის წარმომადგენელი ნანა მურა
330310014488189 18.12.2018 14:00:00
Courtroom №1
მოსამართლე: მარიამ ცისკაძე
არიფ გაჯაევი, კახიფ კარაჯაევი, მამედ მირზოევი, ნანა აფხაიძე
330310016001377336 18.12.2018 14:00:00
Courtroom №8
მოსამართლე: მირანდა ერემაძე
ბექა ბადრიშვილი, ნანა დონაძე, საქართველოს ფინანსთა სამინისტრო, სსიპ შემოსავლე
330100116001370463 18.12.2018 14:00:00
Courtroom №16
მოსამართლე: გერონტი კახათელიძე
სურენ პოღოსიანი, ხათუნა მოდებაძე
330310017002009797 18.12.2018 14:00:00
Courtroom №14
მოსამართლე: ილონა თოდუა
ოთარი ნარჩემაშვილი, სს გეფა, სსიპ სოციალური მომსახურების სააგენტო, შოთა იმნაძ
330310017002159560 18.12.2018 14:30:00
Courtroom №14
მოსამართლე: ილონა თოდუა
თამარ ღლონტი, ნანა ხახუტაშვილი, საქართველოს იუსტიციის სამინისტრო საჯარო რეეს
330310118002568740 18.12.2018 14:30:00
Courtroom №8
მოსამართლე: მირანდა ერემაძე
გიორგი კვაშილავა , სახელმწიფო სერვისების განვიარების სააგენტო, სორორ მუჰსენ მ
© 2014, Tbilisi Court of Appeals
7a, Gr. Robakidze Ave. Tbilisi, 1059, Georgia
Call Center (+995 32) 251 85 21