მოსამართლე     საქმის №:     თარიღი -დან   -მდე    პალატა:
თარიღი დარბაზი მოსამართლე საქმის არსი
26.02.2020 10:00:00
დარბაზი №19
გიორგი ტყავაძე ვარლამი კვანტალიანი, თბილისის მერიის მუნიციპალური ინსპექცია, თბილისის მუნიცი
26.02.2020 10:00:00
დარბაზი №
ნატალია ნაზღაიძე აიკანუშ შადიკიანი, ანზორ იზორია, ეკატერინა ზუბკოვა, ნატალია მელნიტჩენკო
26.02.2020 10:00:00
დარბაზი №14
გია ბერაია აიკუშ პოღოსიანი, გულნაზი ოხობაშვილი, დიანა აბრამიანი, ვარდით პოღოსიანი
26.02.2020 10:00:00
დარბაზი №7
გელა ქირია ანა ბრეგვაძე, დაჩი იორამაშვილი, სოფიკო სელივანოვი, შპს ჯორჯიან სერვის ნეთვორკ
26.02.2020 10:30:00
დარბაზი №3
ბესიკ ბუგიანიშვილი ვლადიმერ ჯოხაძე, მარიამ გიგაური
26.02.2020 10:30:00
დარბაზი №8
დავით ახალბედაშვილი დარეჯან ბუცხრიკიძე, დიანა გასიშვილი, თენგიზ გასიშვილი, იზოლდა გასიშვილი
26.02.2020 11:00:00
დარბაზი №20
ქეთევან მესხიშვილი ნინო ლორთქიფანიძე, საეიდ დანეშ ალი მალექი, სოროშ შაფიეიშაბანქარე
26.02.2020 11:00:00
დარბაზი №7
გელა ქირია გურამ სვანიძე, კარლო მაისურაძე, სს საგზაო კომპანია თბილისი, შპს ძამა
26.02.2020 11:00:00
დარბაზი №14
შოთა გეწაძე ადალათ სალრდაროვი, ზელიმხან სულიქოვი, მაგული ღვალაძე, ნოდარი სარიშვილი
26.02.2020 11:00:00
დარბაზი №21
ლევან გვარამია ალექსანდრე იოსელიანი, გიორგი ნასყიდაშვილი, დავით ბუაძე, თინათინ ბერაია
26.02.2020 11:00:00
დარბაზი №18
დიანა ბერეკაშვილი ზაალ ჩიგოგიძე, ზვიად არძენაძე, მაია ნაჭყებია, ნანული ჭკადუა
26.02.2020 11:00:00
დარბაზი №10
გერონტი კახეთელიძე ვიაჩესლავ შიოევი, ნათია ქართველიშვილი
26.02.2020 11:00:00
დარბაზი №
ნატალია ნაზღაიძე იასინ ქამალოვი, ირმა ნანობაშვილი, ლაგოდეხის გამგეობა, მურად ნიაზოვი
26.02.2020 11:00:00
დარბაზი №
ხვიჩა კიკილაშვილი ბექარ რეზესიძე, გიორგი ოთხვანი, ზაქრო კვანჭიანი, თეიმურაზ ვიბლიანი
26.02.2020 11:00:00
დარბაზი №13
რევაზ ნადარაია (საბ. წევრი) ა ა იპ ქალაქ თბილისის ბაგა ბაღების მართვის სააგენტო, გიორგი ქიმერიძე, თეა ფოცხვ
26.02.2020 11:30:00
დარბაზი №3
ბესიკ ბუგიანიშვილი *****
26.02.2020 11:50:00
დარბაზი №18
ოთარ სიჭინავა აბრამ შახბაზოვი, არსლან ეფრაგიმოვი, ბინათმესაკუთრეთა ამხანაგობა ერთგულება, გ
26.02.2020 12:00:00
დარბაზი №16
ლევან თევზაძე (პალატის თავ-რე) გიორგი ოქროპირიძე, ზაზა მიქაშავიძე, ზაზა მიქაშავიძე, ომარ მდივნიშვილი
26.02.2020 12:00:00
დარბაზი №10
გერონტი კახეთელიძე ამირან არსენაშვილი, დავით გუმბერიძე, მინდია ტაბაღუა
26.02.2020 12:00:00
დარბაზი №20
ქეთევან მესხიშვილი ინგა მუკბანიანი, ნანა ფარჩუკაშვილი, საქართველოს რკინიგზა, შპს ივერია 2013
26.02.2020 12:00:00
დარბაზი №7
გელა ქირია ასია კვანტრიშვილის წარმომადგენელი გიგლა მაჩიტიძე , ასია კვანტრიშვილი, ასმათ
26.02.2020 12:00:00
დარბაზი №13
ამირან ძაბუნიძე არასამეწარმეო იურიდიული პირი "სავანე", ვასილ ხაჩიძე, ვასილ ხაჩიძის წარმომადგენ
26.02.2020 12:00:00
დარბაზი №
ნათია ბარბაქაძე ვახტანგ ცალუღელაშვილი , ლაშა მამულაიშვილი, მარინე ფილაური
26.02.2020 12:00:00
დარბაზი №18
დიანა ბერეკაშვილი ალექსანდრე ამაშუკელი, მალხაზ ქობელაშვილი, მოჰამედ აბდელრეჰიმ საიედ მაჰმუდ
26.02.2020 12:00:00
დარბაზი №
ნატალია ნაზღაიძე დარეჯან ბუცხრიკიძე, ზურაბი ყულოშვილი, ლევან გელაშვილი, ნინო ქვირია
26.02.2020 12:00:00
დარბაზი №
ხვიჩა კიკილაშვილი ანრი ყურაშვილი, გიორგი აბულაძე, გრიგოლ ბიბილაშვილი , ნიკოლოზ აბულაძე
26.02.2020 12:00:00
დარბაზი №14
შოთა გეწაძე ანდრია ნაკაიძე , ბორჯომის მუნიციპალიტეტის საკრებული, ბორჯომის მუნიციპლაიტეტი
26.02.2020 12:00:00
დარბაზი №8
დავით ახალბედაშვილი ებრაჰიმ ამინზადეჰ ვაჰედი, ნანა დოლიძე, სახელმწიფო სერვისების განვითარების სა
26.02.2020 12:30:00
დარბაზი №19
მანანა ჩოხელი ალიკსანდრ შოგენოვ, გაბრიელლა შოგენოვა, ვახტანგ კვიჟინაძე, ზალიმ შოგემნოვ
26.02.2020 12:30:00
დარბაზი №14
თეა ძიმისტარაშვილი ეკატერინე კოშკელიშვილი, ზურაბ კოშკელიშვილი, ნანა კობახიძე, სსიპ შემოსავლების
26.02.2020 13:00:00
დარბაზი №19
გიორგი ტყავაძე ირაკლი კიღურაძე, მარნეულის მუნიციპალიტეტის მერია, მარნეულის სარეგისტრაციო სა
26.02.2020 13:00:00
დარბაზი №13
გოგიტა თოთოსაშვილი ააიპ ”ხაშურის სკოლამდელი აღზრდის დაწესებულებების-საბავშვო ბაღების გაერთიან
26.02.2020 13:00:00
დარბაზი №10
გერონტი კახეთელიძე გულნარა ანდღულაძე , თომა დოლიძე, ნანა ჯაყელი
26.02.2020 13:00:00
დარბაზი №
ნატალია ნაზღაიძე თეა კვიატკოვსკი, თეა კაპანაძე, მედეა გაგუა, მედეა კაპანაძე
26.02.2020 13:00:00
დარბაზი №7
გელა ქირია გურანდა ქურდოვანიძე, ლალი პაიჭაშვილი, სსიპ კასპის მუნიციპალიტეტის სოფელ ხოვლ
26.02.2020 13:00:00
დარბაზი №14
შოთა გეწაძე გიორგი მერაბიშვილი, ვილერ წოწორია, ვლადიმერ ტაბაღუა, თამარ პეტრიაშვილი
26.02.2020 13:00:00
დარბაზი №13
გენადი მაკარიძე დარეჯან ლომსაძე, თამარ სურმავა, სს საქართველოს ბანკი
26.02.2020 13:00:00
დარბაზი №
ნათია ბარბაქაძე ადსიზ ჯაბარ, დავით სანაძე, ენვერ ბარდაქ, ვაჟა მელაძე
26.02.2020 13:55:00
დარბაზი №17
ნატალია ნაზღაიძე გიორგი სამხთუაშვილი, დავით მეკოკიშვილი, ვალერი სამხთუაშვილი, ვასილი უნაფქოშვ
26.02.2020 14:00:00
დარბაზი №7
გელა ქირია ალექსანდრე გოგოლაძე , ალექსანდრე გოგოლაძის წარმომადგენელი გაიოზ ნიჟარაძე, სს
26.02.2020 14:00:00
დარბაზი №8
დავით ახალბედაშვილი მარიამ მაისურაძე, სსიპ განათლების საერთაშორისო ცენტრი
26.02.2020 14:00:00
დარბაზი №17
ნატალია ნაზღაიძე ეკატერინე მცვიცარ, ნატო ცისკარაშვილი, სსიპ სოციალური მომსახურების სააგენტოს
26.02.2020 14:00:00
დარბაზი №14
შოთა გეწაძე ანა კოტორეიშვილი, ბორჯომის მუნიციპალიტეტის მერია, ვლადიმერ გელაშვილი, კონსტა
26.02.2020 14:00:00
დარბაზი №20
ქეთევან მესხიშვილი ბადრი ნიაური, ლაშა გორგილაძე, ნათია ლობჟანიძე, შპს I GPS ოპერატორი
26.02.2020 14:00:00
დარბაზი №14
გია ბერაია ავთანდილ გობრონიძე, იური დადეგაშვილი, ნუგზარ ბიწკინაშვილი, საქ. ეკონომიკისა და
26.02.2020 14:00:00
დარბაზი №13
გენადი მაკარიძე ავთანდილ ოდიშელიძე, ავთანდილ ოდიშელიძე, არჩილ კაიკაციშვილი, ბასსამ ალდრუიჩ
26.02.2020 14:00:00
დარბაზი №
ხვიჩა კიკილაშვილი გიორგი პეპინაშვილი, ვლადიმერ ბექიშვილი, ლალი ჩოდრიშვილი, მურადი პოპიაშვილი
26.02.2020 14:00:00
დარბაზი №3
ბესიკ ბუგიანიშვილი თამარ კერესელიძე , თეონა კახიძე , სულხან მამინაიშვილი
26.02.2020 14:30:00
დარბაზი №
ნათია ბარბაქაძე ელნურ ალიევ, თეა გიორგაძე , ილია გიორგაძე, ცეზარ მელითაური
26.02.2020 14:35:00
დარბაზი №1
ინგა კვაჭანტირაძე ლაშა ქურდაძე, სსიპ სამედიცინო საქმიანობის სახელმწიფო რეგულირების სააგენტო, ს
26.02.2020 14:40:00
დარბაზი №1
ინგა კვაჭანტირაძე თელავის მუნიციპალიტეტის ტერიტორიაზე თვითნებურად დაკავებულ მიწა საკუთრების
26.02.2020 14:45:00
დარბაზი №1
ინგა კვაჭანტირაძე აღსრულების ეროვნული ბიურო, სსიპ შემოსავლების სამსახური, შპს ნიუსქინსთეიშენ
26.02.2020 15:00:00
დარბაზი №13
ამირან ძაბუნიძე აკაკი მაქაცარია , გიორგი გზირიშვილი, თამარ ნიკოლოზიშვილი, კლარა ოკუჯავას ადვო
26.02.2020 15:00:00
დარბაზი №5
მაია თეთრაული აკაკი გიორგაძე, ამბროსი დალაქიშვილი, თორნიკე ხუბუა, ია დარჯანია
26.02.2020 15:00:00
დარბაზი №3
ბესიკ ბუგიანიშვილი არტურ პეტროსიანი, თამარ იაკობიძე , მამუკა ბასილაშილი
26.02.2020 15:00:00
დარბაზი №1
ინგა კვაჭანტირაძე ლაშა ალავიძე, მინდია მიდელაშვილი, საჯარო რეესტრის ეროვნული სააგენტო, საჯარო რ
26.02.2020 15:00:00
დარბაზი №10
გერონტი კახეთელიძე გია გოროზია, გიორგი გაგნიძე , გოჩა ლაცაბიძე, ვახტანგ კვიჟინაძე
26.02.2020 15:00:00
დარბაზი №20
ქეთევან მესხიშვილი ინგა თხილავა, სსიპ შემოსავლების სამსახური
26.02.2020 15:00:00
დარბაზი №18
დიანა ბერეკაშვილი ვუგარ მეხტიევი, ზაირა პეტრიაშვილი, ლევან ჯოხაძე, მეხრალი ალიევი
26.02.2020 15:00:00
დარბაზი №
ხვიჩა კიკილაშვილი არჩილ შაბაშვილი , გიორგი ლიპარტელიანი, ვახტანგ თალაკვაძე , მალხაზ ლიპარტელიან
26.02.2020 15:00:00
დარბაზი №7
გელა ქირია თამარ ცქიტიშვილი, შპს INPHA LLP, ხათუნა ხურცილავა
26.02.2020 15:00:00
დარბაზი №8
დავით ახალბედაშვილი აბელ გეგია, ინგა ნოზაძე, მეჰმედ ჯან, საქართველოს ოკუპირებული ტერიტორიებიდან იძ
26.02.2020 15:00:00
დარბაზი №17
ნატალია ნაზღაიძე გივი პაპუაშვილი, გიორგი თინიკაშვილი, დავით კუხალაშვილი, ზაქარია ეგეტაშვილი
26.02.2020 15:55:00
დარბაზი №17
ნატალია ნაზღაიძე გელა ტყეშელაშვილი, ზაური მელიქიძე, ინგა მიქაცაძე, მარინე ხუციშვილი
26.02.2020 16:00:00
დარბაზი №18
დიანა ბერეკაშვილი ალექსანდრე კანთელაძე, ლიანა ბერუაშვილი, მაია ლორთქიფანიძე
26.02.2020 16:00:00
დარბაზი №
ხვიჩა კიკილაშვილი გურკირტან სინგ, ლაშა მერაბიშვილი
26.02.2020 16:00:00
დარბაზი №17
ნატალია ნაზღაიძე დავით ყანჩაველი, ლაშა ჩალაძე, მეგი ბერძენაძე, მერი ყანჩაველი
26.02.2020 16:00:00
დარბაზი №20
ქეთევან მესხიშვილი ამხანაგობა საირმე პირველი, ანა ჩხეიძე, ლიანა რუბაშვილი, მანანა ბაფერიძე
26.02.2020 16:00:00
დარბაზი №7
რევაზ ნადარაია (საბ. წევრი) დავით ალავიძე, დავით მეცხოვრიშვილი, ვიქტორია მოტიძუკი, კრისტინა მეიერი
26.02.2020 16:00:00
დარბაზი №13
გელა ქირია ალექსანდრე მღებრიშვილი, ალექსი მერებაშვილი, გიორგი სოსიაშვილი, ვასილ მამულაშ
26.02.2020 16:00:00
დარბაზი №8
დავით ახალბედაშვილი ანა ქორიძე, დიმიტრი გაგოშიძე, საქართველოს ეროვნული ბანკი, შპს გიტო ექსჩენჯი
26.02.2020 17:00:00
დარბაზი №1
ინგა კვაჭანტირაძე ვაჟა მარსაგაშვილი, საჯარო რეესტრის ეროვნული სააგენტო, ქეთევან მარსაგიშვილი
26.02.2020 17:00:00
დარბაზი №10
გერონტი კახეთელიძე ანა სიგუა, ზაზა მესხი , ლევან კობიაშვილი, მარიკა გერსამია
26.02.2020 17:00:00
დარბაზი №17
ნატალია ნაზღაიძე აკოფ ხაჩიკიანი, ნანა ნატროშვილი, პაატა კიკვიძე, სეირან შიშნიაშვილი
26.02.2020 17:00:00
დარბაზი №15
ვეფხია ლომიძე ვახტანგ ცალუღელაშვილი , ირმა ინასარიძე , მიხეილ მიქაძე, სალომე ჯანუაშვილი
27.02.2020 00:00:00
დარბაზი №
დავით ახალბედაშვილი საქართველოს შინაგან საქმეთა სამინისტრო, ტარიელ რაზმაძე
27.02.2020 10:50:00
დარბაზი №20
თამარ ალანია ალა ხანიაური, ანა გელაშვილი, ანრი გუგეშაშვილი, მარიამ სიგუა
27.02.2020 10:50:00
დარბაზი №13
ლაშა ქოჩიაშვილი ალექსანდრე წულაძე, მარიამ ანთია, ნინო მახათაძე, შპს ლუკოილ ჯორჯია
27.02.2020 10:55:00
დარბაზი №7
გოგიტა თოთოსაშვილი თეა ხამხაძე, იმედა დვალიძე, მარიამ ვაშაკიძე, უცხოური საწარმოს ფილიალი ვიბრო დი
27.02.2020 11:00:00
დარბაზი №6
მერაბ ლომიძე ზურაბ თოდუა, ზურაბ ქილიფთარი, თავისუფალი ეკონომიკური ზონის კომპანია ლიბრა თრე
27.02.2020 11:00:00
დარბაზი №18
თამარ ალანია გერასიმე ლუარსაბიშვილი, გია დარჩია, გოჩა სვანიძე, თინათინ ჯინჯიხაძე
27.02.2020 11:00:00
დარბაზი №21
გოდერძი გიორგიშვილი ზურაბ წითელაური, შპს ორნამენტი, შპს საქართველოს მელიორაცია
27.02.2020 11:00:00
დარბაზი №13
გენადი მაკარიძე მანანა ბაწელაშვილი, სს ,,ენერგო-პრო ჯორჯია'' , სს საქართველოს რკინიგზა, სსიპ სახელ
27.02.2020 11:00:00
დარბაზი №10
გერონტი კახეთელიძე გურამ ქურდაძე, შორენა მგალობლიშვილი
27.02.2020 11:00:00
დარბაზი №7
გოგიტა თოთოსაშვილი ეკა პაიჭაძე, ეკა პაიჭაძის წარმომადგენელი ირაკლი გუნიავა , თამარ ჩხეიძე, თამარ ჩ
27.02.2020 11:00:00
დარბაზი №
ნათია ბარბაქაძე გია შაიშმელაშვილი, იური ნანიშვილი, სალომე გრძელიშვილი
27.02.2020 11:00:00
დარბაზი №16
კახაბერ მაჭავარიანი გიორგი ბერიშვილი, გიორგი ლეკიშვილი, მედგარ გავაშელი
27.02.2020 11:00:00
დარბაზი №8
დავით ახალბედაშვილი გიორგი ნაცვლიშვილი, საქართველოს თავდაცვის სამინისტრო
27.02.2020 11:00:00
დარბაზი №1
ნანა დარასელია ბეჰრალ ქარამოვი, ეიუფ ქარამოვი, ელბაი ისა ოღლი , თაზაგული უნუსოვა
© 2013, თბილისის სააპელაციო სასამართლო
ქ. თბილისი, გრ. რობაქიძის გამზ. 7ა, 0159
სატელეფონო ცენტრი: (+995 32) 251 85 21

საიტის ძველი ვერსია