მოსამართლე     საქმის №:     თარიღი -დან   -მდე    პალატა:
საქმის № თარიღი დარბაზი საქმის არსი
190210016001207606 15.11.2018 10:00:00
დარბაზი №
მოსამართლე: გოგიტა თოთოსაშვილი
გიორგი მაისურაძე, დიმიტრი ხრიკაძე, ლევან ჭითანავა, შპს ”ჯეოსთილი”
330310016001451365 15.11.2018 10:00:00
დარბაზი №19
მოსამართლე: შოთა გეწაძე
თამარ გაბისონია, საქართველოს პროფესიული კავშირების გაერთიანება, საჯარო რეესტ
340210017002027225 15.11.2018 10:00:00
დარბაზი №15
მოსამართლე: გოგიტა თოთოსაშვილი
ეთერი ყალაგაშვილი, თინათინ ქიტოშვილი, კახეთის სააღსრულებო ბიურო, მაყვალა რუაძ
330310017002047617 15.11.2018 10:00:00
დარბაზი №14
მოსამართლე: მერაბ ლომიძე
თეა ყაულაშვილი, საქ ოკუპირებული ტერიტორიებიდან იძულებით გადაადგილებულ პირთა
130210117002207216 15.11.2018 10:40:00
დარბაზი №18
მოსამართლე: ბესარიონ ტაბაღუა
გიორგი მარგიშვილი, ზაზა მათოშვილი, ლელა გულიაშვილი, მაია მარგიშვილი
330210012117155 15.11.2018 10:55:00
დარბაზი №6
მოსამართლე: მაია სულხანიშვილი
ბადრი ჭელიძე, გიგია ჭინჭარაული, გიორგი კიკვაძე, გიორგი გოგოლაძე
330210016001244991 15.11.2018 11:00:00
დარბაზი №21
მოსამართლე: ეკატერინე ცისკარიძე
თემური წურწუმია, შპს ჯორჯიან უოთერ ენდ ფაუერი
330210015001098438 15.11.2018 11:00:00
დარბაზი №20
მოსამართლე: ოთარ სიჭინავა
ვეფხვია გელაშვილი , თემურ ამირანაშვილი, იბა დელისი 3 ი, ნანა თოფურია
330100116001451857 15.11.2018 11:00:00
დარბაზი №
მოსამართლე: მარინა ხოლოაშვილი
ნანა ჯაყელი, რუსიკო ფანჩვიძე
330310017001843798 15.11.2018 11:00:00
დარბაზი №14
მოსამართლე: მერაბ ლომიძე
ენერგეტიკისა და წყალმომარაგების მარეგულირებელი ეროვნული კომისია, თამთა ლაბა
330310016001412083 15.11.2018 11:00:00
დარბაზი №19
მოსამართლე: შოთა გეწაძე
მალხაზ ზოიძე, საპატრულო პოლიციის დეპარტამენტი, საქართველოს შინაგან საქმეთა ს
330210015002502526 15.11.2018 11:00:00
დარბაზი №13
მოსამართლე: თამარ ალანია
ლექსო ჟიჟილაშვილი, შპს თბილისის სატრანსპორტო კომპანია
330210015002539357 15.11.2018 11:00:00
დარბაზი №18
მოსამართლე: ბესარიონ ტაბაღუა
ილნარი ხარანაული, სალომე წიკლაური, სს "სამედიცინო კორპორაცია ევექსი", სს სადაზღ
330310017002024225 15.11.2018 11:00:00
დარბაზი №8
მოსამართლე: გელა ბადრიაშვილი
დავით მაისურაძე, საქართველოს თავდაცვის სამინისტრო
330310016001638110 15.11.2018 11:30:00
დარბაზი №
მოსამართლე: თამარ ონიანი
ამირან ბურდული, ზაქარია ბაბუციძე, მარინე მელიქიძე, საჯარო რეესტრის ეროვნული სა
210210016001489901 15.11.2018 12:00:00
დარბაზი №20
მოსამართლე: ოთარ სიჭინავა
ვახტანგ სიბოშვილი, მარი ქუთათელაძე, საქართველოს თავდაცვის სანინისტრო, სსიპ სა
330210016001393600 15.11.2018 12:00:00
დარბაზი №13
მოსამართლე: თამარ ალანია
გიორგი ცერცვაძე, ზაზა ნოზაძე, შპს ჯი ეს ეფ ჯგუფი, ხათუნა ცერცვაძე
330210016001286167 15.11.2018 12:00:00
დარბაზი №17
მოსამართლე: გოგიტა თოთოსაშვილი
ი მ პაატა ბარათაშვილი, ემელიცა ბერია, ვაჟა ბარათაშვილი, ვასილ ბარათაშვილი
160310016001368559 15.11.2018 12:00:00
დარბაზი №8
მოსამართლე: გელა ბადრიაშვილი
ამირან ასანიძე, გიორგი შუკაკიძე, დალი გიორგაძე, ვალერიან გრიგალაშვილი
330210015001166337 15.11.2018 12:00:00
დარბაზი №21
მოსამართლე: ეკატერინე ცისკარიძე
ალექსანდრე შაპოვალოვი, ალექსანდრე შაპალოვი, ვალერიან ლომთაძე, ვალერიან ლომთა
120210017002055949 15.11.2018 12:00:00
დარბაზი №6
მოსამართლე: ირაკლი ბონდარენკო (საბ. წევრი)
ადიგენის მუნიციპალიტეტის გამგეობა, ეკატერინა აბაშიძე, თორნიკე გიქოშვილი, კახ
340340017002063963 15.11.2018 12:00:00
დარბაზი №19
მოსამართლე: შოთა გეწაძე
გიორგი ძველიშვილი, საქართველოს საავტომობილო გზების დეპარტამენტი
010100218700050683 15.11.2018 12:00:00
დარბაზი №16
მოსამართლე: გერონტი კახათელიძე
ვუგარ კაბლაიმუსაევი
200100118002392543 15.11.2018 12:00:00
დარბაზი №5
მოსამართლე: მაია თეთრაული
დავით გველესიანი, თამაზი ტვირთაშვილი, ირინე იჩუკაიძე
330310017002184251 15.11.2018 12:00:00
დარბაზი №14
მოსამართლე: მერაბ ლომიძე
რუსუდან ნანავა, სსიპ სახელმწიფო სერვისების განვითარების სააგენტო, ტალალ ალმა
330210118002287868 15.11.2018 12:00:00
დარბაზი №18
მოსამართლე: ბესარიონ ტაბაღუა
ბექა ბადრიშვილი, გიორგი თითბერიძე , ზაზა შუკაკიძე, ლელა წიკლაური
330310117002216320 15.11.2018 12:30:00
დარბაზი №14
მოსამართლე: მერაბ ლომიძე
თბილისის სამოქალაქო რეესტრის სამსახური, მარიამ ოკინაშვილი, საქ.იუსიტიციის სა
330310016001531315 15.11.2018 12:30:00
დარბაზი №8
მოსამართლე: გელა ბადრიაშვილი
გიორგი ნასყიდაშვილი, ვასილ მამუჩაშვილი, საქართველოს ეკონომიკისა და მდგრადი გ
190210017001842761 15.11.2018 13:00:00
დარბაზი №20
მოსამართლე: თეა სოხაშვილი-ნიკოლაიშვილი
ავთანდილი ყაჭეიშვილი, ალბერტ გედამინსკი, ალბერტი კუპრაძე, ამირან ბერიძე
190210017001842761 15.11.2018 13:00:00
დარბაზი №20
მოსამართლე: თეა სოხაშვილი-ნიკოლაიშვილი
ავთანდილი ყაჭეიშვილი, ალბერტ გედამინსკი, ალბერტი კუპრაძე, ამირან ბერიძე
330210116001325146 15.11.2018 13:00:00
დარბაზი №21
მოსამართლე: ხათუნა არევაძე
დემნა მჭედლიშვილი, ნანა კანკავა, სს ბანკი რესპუბლიკა, ცირა ქეცბაია
160100117002223536 15.11.2018 13:00:00
დარბაზი №3
მოსამართლე: მაია თეთრაული
არჩილ ცაგურია, მარნეულის რაიონული პროკურატურა, ტაფთიხ მუსაევი
330310017002060772 15.11.2018 13:00:00
დარბაზი №19
მოსამართლე: შოთა გეწაძე
გოდერძი ქვრივიშვილი, საქართველოს თავდაცვის სამინისტრო, სსიპ დავით აღმაშენებლ
330210117002162965 15.11.2018 13:00:00
დარბაზი №18
მოსამართლე: ბესარიონ ტაბაღუა
ანა გორდეზიანი, გიორგი ენუქიძე, დავით მუმლაძე, ოთარ კაჭკაჭაშვილი
330100117001941928 15.11.2018 13:00:00
დარბაზი №
მოსამართლე: მურმან ისაევი
ამირან ხუციშვილი , გიორგი ოგანესიანი, გიორგი სუპატაშვილი
330310117001862173 15.11.2018 13:30:00
დარბაზი №8
მოსამართლე: გელა ბადრიაშვილი
გრიგოლ ხომასურიძე, დავით კორკოტაძე, დესპინე ქოიავა, დიმიტრი ხარჩილავა
330310017001907264 15.11.2018 14:00:00
დარბაზი №14
მოსამართლე: მერაბ ლომიძე
ზურაბ ვანიშვილი, მაჯედ ჰამამი, სსიპ სახელმწიფო საერვისების განვიტარების სააგ
210210017001944030 15.11.2018 14:00:00
დარბაზი №13
მოსამართლე: თამარ ალანია
გული აბბასოვი, თამაზ გამგებელი, მირიან გელაშვილი, სსიპ სოფლის მეურნეობის პროექ
330310017002171120 15.11.2018 14:00:00
დარბაზი №19
მოსამართლე: შოთა გეწაძე
ანზორ გოგიაშვილი, ფიქრია მახარაძე, ქ. თბილისის მუნიციპალიტეტის მერთან არსებულ
330210016001216949 15.11.2018 14:00:00
დარბაზი №6
მოსამართლე: ირაკლი ბონდარენკო (საბ. წევრი)
ალექსანდრე ელისაშვილი, გიგა კვერენჩხილაძე, ეკა ბესელია, ლაშა მჭედლიძე
330100116001233721 15.11.2018 14:30:00
დარბაზი №
მოსამართლე: მარინა ხოლოაშვილი
დიმიტრი მჭედლიშვილი, ზინიკო ქობალია, ნანა მაისურაძე
330310017002172924 15.11.2018 14:30:00
დარბაზი №14
მოსამართლე: მერაბ ლომიძე
ზურაბ ვანიშვილი, რავინდრა პალო სინგჰი, სსიპ სახელმწიფო სერვისების განვითარებ
160210015001187005 15.11.2018 14:53:00
დარბაზი №20
მოსამართლე: ოთარ სიჭინავა
გიორგი ჩუთლაშვილი, დავით კაკაბაძე, დიმიტრი ნაცვლიშვილი, ელგუჯა პაპუაშვილი
330210016001292030 15.11.2018 14:55:00
დარბაზი №20
მოსამართლე: ოთარ სიჭინავა
ალექსანდრე მაისურაძე, ეკატერინე იობაძე, ზურაბ საყვარელიძე, ლალა გოშუა
330210016001500669 15.11.2018 15:00:00
დარბაზი №13
მოსამართლე: თამარ ალანია
გვანცა შუბითიძე, მალხაზ ჩაჩანიძე, შპს აკად. ო. ღუდუშაურის სახელობის ეროვნული სა
330210115001085443 15.11.2018 15:00:00
დარბაზი №20
მოსამართლე: ოთარ სიჭინავა
ნოშრევან ოქროპირიძე, საქართველოს ფინანსთა სამინისტრო, ფიქრია მახარაძე
330210016001268447 15.11.2018 15:00:00
დარბაზი №17
მოსამართლე: გოგიტა თოთოსაშვილი
გიორგი მაისურაძე, დარეჯან ბრეგვაძე, თამაზ ქოქოშვილი, ნატალია ჩიტიაშვილი
330310015001197368 15.11.2018 15:00:00
დარბაზი №19
მოსამართლე: შოთა გეწაძე
ლალი ნებიერიძე, ლაშა გაბიტაშვილი, ლაშა გაბიტაშვილი, საქართველოს შინაგან საქმე
330100117002160347 15.11.2018 15:00:00
დარბაზი №16
მოსამართლე: კახაბერ მაჭავარიანი
ზურაბ სიყმაშვილი , შოთა ბექაური
330210017002008260 15.11.2018 15:00:00
დარბაზი №21
მოსამართლე: ეკატერინე ცისკარიძე
აკაკი სამხარაძე, ლელა სამყურაშვილი, შპს საქართველოს მაღალი ტექნოლოგიების ერო
330310018002377293 15.11.2018 15:00:00
დარბაზი №14
მოსამართლე: მერაბ ლომიძე
კამალ ლ, სსიპ სახელმწიფო სერვისების განვითარების სააგენტო
330210018002401820 15.11.2018 15:00:00
დარბაზი №18
მოსამართლე: ბესარიონ ტაბაღუა
ავთანდილ არეშიძე, თამარ ოდიკაძე, სს სადაზღვევო კომპანია ჯი პი აი ჰოლდინგი
010141318700060637 15.11.2018 15:30:00
დარბაზი №
მოსამართლე: მურმან ისაევი
თემურ ფარჯიანი
120310017002180506 15.11.2018 16:00:00
დარბაზი №19
მოსამართლე: შოთა გეწაძე
ლაურა წიკლაური, ლიანა ნადიბაიძე, სსიპ საჯარო რეესტრის ეროვნული სააგენტოს სამ
330210017002145129 15.11.2018 16:00:00
დარბაზი №18
მოსამართლე: ბესარიონ ტაბაღუა
ანა ბარათაშვილი, დალი გოგოლაძე, შპს ,,ევრო კრედიტ +"
330100117002148218 15.11.2018 16:00:00
დარბაზი №16
მოსამართლე: გერონტი კახათელიძე
დავით მესტვირიშვილი , ელჩინ იბრაგიმოვი
330210015001052447 15.11.2018 16:00:00
დარბაზი №
მოსამართლე: თამარ ალანია
გიორგი მაისურაძე, მარინა გელაშვილი, შპს თბილისის № 4 საოჯახო მედიცინის ცენტრი
330100118002307064 15.11.2018 16:30:00
დარბაზი №
მოსამართლე: მარინა ხოლოაშვილი
ნათია გურული , ნოდარი ძოწენიძე, ქამრალ ამჯანოღლი
330100117001956053 15.11.2018 17:00:00
დარბაზი №
მოსამართლე: მურმან ისაევი
ზურაბ კახეთელიძე , თამუნა ხაჩირაშვილი, შოთა დოლიძე
330310015001186519 15.11.2018 17:00:00
დარბაზი №14
მოსამართლე: მერაბ ლომიძე
აპოლონ გადელია, აპოლონ გადელია, აღსრულების ეროვნული ბიურო, ბორის გადელია
330310015001186519 15.11.2018 17:00:00
დარბაზი №14
მოსამართლე: მერაბ ლომიძე
აპოლონ გადელია, აპოლონ გადელია, აღსრულების ეროვნული ბიურო, ბორის გადელია
330210016001270396 15.11.2018 17:00:00
დარბაზი №18
მოსამართლე: ბესარიონ ტაბაღუა
გიორგი გელენიძე, ნათია აბზიანიძე, ნინო ოჩიგავა, ფიქრია მახარაძე
330310017002146057 15.11.2018 17:30:00
დარბაზი №19
მოსამართლე: შოთა გეწაძე
ეკატერინე მახარაშვილი, თბილისის მუნიციპალიტეტის მერიის მუნიციპალური ინსპექ
330310017002122076 16.11.2018 10:00:00
დარბაზი №14
მოსამართლე: მერაბ ლომიძე
მარიამ ჯიქია, მუჰამმად მაგდი აბდულსამიეა მუჰამმად ნასრი, საქართველოს იუსტიცი
330210017002065024 16.11.2018 10:00:00
დარბაზი №7
მოსამართლე: ვანო წიკლაური
თამარ კალანდაძე, ტარიელ კიკნაძე, ქალაქ თბილისის მუნიციპალიტეტის მერია, შპს გრი
330310017001772592 16.11.2018 10:00:00
დარბაზი №19
მოსამართლე: შოთა გეწაძე
დალი არჩუაძე, ვახტანგ არჩუაძე, ნინო ახვლედიანი, საჯარო რეესტრის ეროვნული სააგე
200210016001299099 16.11.2018 11:00:00
დარბაზი №17
მოსამართლე: გოგიტა თოთოსაშვილი
ბაადურ გულიაშვილი, დალი ლაგვილავა , ვაჟა ბეჟუაშვილი, ვახტანგ იაშვილი
330210015001176323 16.11.2018 11:00:00
დარბაზი №17
მოსამართლე: გოგიტა თოთოსაშვილი
მარინე ხაჩიძე, ნიკოლო რაიზერ, ნინო გაწერელია, შპს ”სოკარ ჯორჯია გაზი”
330210017002072932 16.11.2018 11:00:00
დარბაზი №20
მოსამართლე: ოთარ სიჭინავა
ალექსანდრე ნაჭყებია, გია გორგოშაძე, გიორგი ავალიშვილი, ზურაბ ეგაძე
330100117001958386 16.11.2018 11:00:00
დარბაზი №
მოსამართლე: მარინა ხოლოაშვილი
ამირან ხუციშვილი , ბადრი ჯანელიძე
330210018002302118 16.11.2018 11:00:00
დარბაზი №7
მოსამართლე: ვანო წიკლაური
გიორგი გვენეტაძე, შპს ომეგა მბრ, შპს ოტო სერვისი
330310017002215305 16.11.2018 11:00:00
დარბაზი №14
მოსამართლე: მერაბ ლომიძე
ბაშარ ქასიმ ჰამიდ ჰამიდ, საქართველოს ოკუპირებული ტერიტორიებიდან იძულებით გად
140310018002386699 16.11.2018 11:00:00
დარბაზი №19
მოსამართლე: შოთა გეწაძე
გორის მუნიციპალიტეტის მერია, ზაზა მათოშვილი, თეონა აკოფაშვილი, მაგული ლომსაძ
330100118002319444 16.11.2018 11:00:00
დარბაზი №16
მოსამართლე: კახაბერ მაჭავარიანი
თინათინ ჭურღულია, მზია ჯანაშია
140100118002546244 16.11.2018 11:00:00
დარბაზი №16
მოსამართლე: გერონტი კახათელიძე
მამია კვერნაძე, მიხეილ ბერიაშვილი
160310018002451730 16.11.2018 12:00:00
დარბაზი №19
მოსამართლე: შოთა გეწაძე
აიდა აკოფიანი, მზია თომაშვილი, ნაბი ასკაროვი, ნადეჟდა ასკაროვა
010290118700058426 16.11.2018 12:00:00
დარბაზი №13
მოსამართლე: თამარ ზამბახიძე
კახა ბუხრიკიძე, ლია ბუხრიკიძე, მიხეილ ბუხრიკიძე, სს" კრედიტ პლუს ჯორჯია"
120100118002687697 16.11.2018 12:00:00
დარბაზი №
მოსამართლე: მარინა ხოლოაშვილი
ვლადიმერ კანკია, კობა მარტიაშვილი, მიხეილ ცერცვაძე, პეტრე მანველიშვილი
330100118002335882 16.11.2018 12:00:00
დარბაზი №16
მოსამართლე: გერონტი კახათელიძე
ანა სიგუა, ზაზა მესხი , ლევან კობიაშვილი, მარიკა გერსამია
330100118002336174 16.11.2018 12:00:00
დარბაზი №10
მოსამართლე: მზია ლომთათიძე
ამირან ცინცაძე , გიორგი გოგლიძე , გიორგი კერძევაძე, დავით კაპანაძე
160210018002294100 16.11.2018 12:00:00
დარბაზი №13
მოსამართლე: თამარ ალანია
ბალაჯა იბრაგიმოვა, შახმურად ისკანდაროვი, ხათუნა მენაბდიშვილი
330310018002317624 16.11.2018 12:00:00
დარბაზი №14
მოსამართლე: მერაბ ლომიძე
ალსაიდ აბდულლაჰ აჰაა ალმოსაუი, ლტოლვილთა და განსახლების სამინისტრო, ნინო ფაჩუ
330310018002317624 16.11.2018 12:00:00
დარბაზი №14
მოსამართლე: მერაბ ლომიძე
ალსაიდ აბდულლაჰ აჰაა ალმოსაუი, ლტოლვილთა და განსახლების სამინისტრო, ნინო ფაჩუ
330210117002190534 16.11.2018 12:00:00
დარბაზი №20
მოსამართლე: თეა სოხაშვილი-ნიკოლაიშვილი
MATHADE LTD, გიორგი მაღალაშვილი, სს "საქართველოს ბანკი ", სს ე უ ინვესთმენთს
330100117002139024 16.11.2018 12:00:00
დარბაზი №16
მოსამართლე: კახაბერ მაჭავარიანი
გია დარჩია, ვალინა შაკაია, თეა გიორგაძე, ირაკლი ტყებუჩავა
330210015782866 16.11.2018 12:00:00
დარბაზი №6
მოსამართლე: ნატალია ნაზღაიძე
გიორგი ჯიჯეიშვილი, პაატა ლობჟანიძე, სსიპ სახელმწიფო სერვისების განვითარების
330210016001409374 16.11.2018 12:00:00
დარბაზი №17
მოსამართლე: გელა ქირია
არჩილ ორჯონიკიძე, ვახტანგ ნაყოფია, თამარა ლომსაძე, მალხაზ ალფაიძე
330210016001409374 16.11.2018 12:00:00
დარბაზი №17
მოსამართლე: გელა ქირია
არჩილ ორჯონიკიძე, ვახტანგ ნაყოფია, თამარა ლომსაძე, მალხაზ ალფაიძე
330310017002228165 16.11.2018 12:55:00
დარბაზი №14
მოსამართლე: მერაბ ლომიძე
არჩილ კერესელიძე, მაგდა შეყელაძე, ნინო სირაძე, სსიპ სოციალური მომსახურების საა
© 2013, თბილისის სააპელაციო სასამართლო
ქ. თბილისი, გრ. რობაქიძის გამზ. 7ა, 0159
სატელეფონო ცენტრი: (+995 32) 251 85 21

საიტის ძველი ვერსია