მოსამართლე     საქმის №:     თარიღი -დან   -მდე    პალატა:
თარიღი დარბაზი მოსამართლე საქმის არსი
06.04.2020 10:45:00
დარბაზი №20
გენადი მაკარიძე გიორგი ფრუიძე, ელისო ასანიძე, ვახტანგ აბაშიძე, თამარ სურმავა
06.04.2020 11:00:00
დარბაზი №15
ვეფხია ლომიძე ვლადიმერ მოსკვიჩევი, მიხეილ ჩხეიძე
06.04.2020 11:00:00
დარბაზი №20
გენადი მაკარიძე ეკატერინე ძნელაძე, მაგდა ჯიმშელეიშვილი, ოლღა შერმადინი, ქ თბილისის საბავშვო ბა
06.04.2020 11:00:00
დარბაზი №6
ნათია გუჯაბიძე ლევან მაჩაიძე, მაია ახალაძე, მაია ჩიხრაძე
06.04.2020 12:00:00
დარბაზი №19
ნანა ჭიჭილეიშვილი ლია ყეინიშვილი, სსიპ სოციალური მომსახურების სააგენტო, სსიპ სოციალური მომსახუ
06.04.2020 12:00:00
დარბაზი №6
ნათია გუჯაბიძე გიორგი ნასყიდაშვილი, თამარ ქავთარაძე, ირაკლი ნინუა, ირმა ხვისტანი
06.04.2020 12:00:00
დარბაზი №1
ნინო ყანჩაველი ტარიელ კბილაშვილი, ტიტალ ოზმანიანი, ქალაქ თბილისის მუნიციპალიტეტის მერიის სა
06.04.2020 12:30:00
დარბაზი №19
ნანა ჭიჭილეიშვილი გიორგი კონდახიშვილი, ელენე ლაზარიაშვილი, ირინა სავიცკა, საქართველოს შინაგან ს
06.04.2020 12:30:00
დარბაზი №19
ნანა ჭიჭილეიშვილი გიორგი კონდახიშვილი, ელენე ლაზარიაშვილი, ირინა სავიცკა, საქართველოს შინაგან ს
06.04.2020 13:00:00
დარბაზი №18
ლაშა ქოჩიაშვილი ინდივიდუალურ მენაშენეთა ამხანაგობა აქსისი პალასი, ნაზიბროლა ლომჯარია, ნაზიბრ
06.04.2020 13:00:00
დარბაზი №6
ნათია გუჯაბიძე ანა ასათიანი, გიგლა უნგიაძე, გრიგოლ ასათიანი, დავით ასათიანი
06.04.2020 13:30:00
დარბაზი №19
ნანა ჭიჭილეიშვილი გია სამხარაძე, გოჩა ძინძიბაძე, კერძო აღმასრულებელი - ვახტანგ მოწყობილი, სსიპ აღ
06.04.2020 14:00:00
დარბაზი №20
გენადი მაკარიძე ლალი რამინაშვილი, მარიამ რამინაშვილი, ნინი გვენცაძე, პაატა კიკვიძე
06.04.2020 14:00:00
დარბაზი №3
ნანა ჭიჭილეიშვილი ირაკლი ფარფალია, სსიპ განათლების ხარისხის განვითარების ეროვნული ცენტრი
06.04.2020 14:00:00
დარბაზი №18
ამირან ძაბუნიძე ბექა მოსაშვილი, ვენერა წიწილაშვილი, ნიკა ვეკუა, ტრესტი ნეფთგაზთიქინთი
06.04.2020 14:00:00
დარბაზი №16
ნინო ყანჩაველი გიორგი მამანიშვილი, დიანა ბესტაევა, კონსტანტინე გელაშვილი, შსს ისანი სამგორის
06.04.2020 14:05:00
დარბაზი №3
ნანა ჭიჭილეიშვილი კახაბერ ნაკანი, საქართველოს იუსტიციის სამინისტროს სპეციალური პენიტენციური ს
06.04.2020 14:30:00
დარბაზი №3
ნანა ჭიჭილეიშვილი აჰმედ ჰასსან მოჰამედ დავოუდ სოლიმანი, შსს მიგრაციის დეპარტამენტი
06.04.2020 15:00:00
დარბაზი №6
ნათია გუჯაბიძე მარიანა სისვაძე, შპს იარდიმჯი ჰირდ ნალბურიე ინშ მალზ ქირ სან ვე თიჯ ლთდ შთი, შპს
06.04.2020 15:30:00
დარბაზი №19
ნანა ჭიჭილეიშვილი სსიპ სახელმწიფო სერვისების განვითარების სააგენტო, ფარუკ აჰმედი
06.04.2020 16:00:00
დარბაზი №20
გენადი მაკარიძე დავით კინწურაშვილი, კოკა გაბუნია, მარიამ გოგოსაშვილი, სსიპ ქალაქ თბილისის ზ ფა
06.04.2020 16:00:00
დარბაზი №6
ნათია გუჯაბიძე თამარი ჟუჟუნაძე, ოთარ თათეშვილი, შპს ,,არალი'' დირექტორი დემეტრე თათეშვილი, შპს ,,
06.04.2020 16:00:00
დარბაზი №7
მაია გიგაური აკაკი ღაზიანიძე, გურამ ოთიურიძე, დავით მჭედლიძე, ეკა ჭოლოკიძე
07.04.2020 10:00:00
დარბაზი №13
სიმონ ჩხაიძე არტურ კაზარიან, ვიქტორია კაზარიანი, იანა პალიანი, კარინე სარქისიან
07.04.2020 10:30:00
დარბაზი №13
ნანა დარასელია ნიკოლოზ ლეჟავა, ტასო გეგია, შსს ვაკე საბურთალოს 1ლი განყოფილების მართლწესრიგი
07.04.2020 11:00:00
დარბაზი №19
მარიამ ცისკაძე ზურაბ ინაშვილი, ლენა სვანიძე, საქართველოს იუსტიციის უმაღლეს საბჭოსთან არსებუ
07.04.2020 11:00:00
დარბაზი №6
ვანო წიკლაური ზურაბ წითლაური, ნათია ბალიაშვილი, სსიპ შემოსავლების სამსახური, შპს „ორნამენტი
07.04.2020 12:00:00
დარბაზი №
მანანა ჩოხელი *****
07.04.2020 13:00:00
დარბაზი №8
ილონა თოდუა ვლადიმერ ნორაკიძე, თამარი კასარელი, მარინე გელოვანი, ნანული მესტიაშვილი
07.04.2020 13:00:00
დარბაზი №1
გია ბერაია ზვიად ნასყიდაშვილი, საქართველოს ფინასთა სამინისტრო, სსიპ შემოსავლების სამსახ
07.04.2020 15:00:00
დარბაზი №1
გია ბერაია გოდერძი არქანია, ი მ შალვა ბართაია, სსიპ შემოსავლების სამსახური, ფინანსთა სამი
07.04.2020 15:00:00
დარბაზი №15
ნინო სანდოძე კახაბერ მათოშვილი, მალხაზ ლაფაჩი , მიხეილ ერიაშვილი, ნათია ქომოშვილი
07.04.2020 15:00:00
დარბაზი №6
ვანო წიკლაური გიორგი ოკრიბელაშვილი, ზაზა მამულაშვილი, მარიამი ღვინიაშვილი, ნინო რამიშვილი
07.04.2020 15:00:00
დარბაზი №3
გია ბერაია თეა ქავთარაძე, სამველ ესოიანი, საქართველოს იუსტიციის სამინისტროს სპეციალური
07.04.2020 16:00:00
დარბაზი №6
ვანო წიკლაური არჩილ კაიკაციშვილი, რუსლან ალექსიძე, საქართველოს თავდაცვის სამინისტრო, შპს ცნ
07.04.2020 16:00:00
დარბაზი №8
ილონა თოდუა აბრამ ტეოფილოვი, არტურ აგამიანი, სვეტლანა ლოხოვა, ქალაქ თბილისის მუნიციპალიტე
07.04.2020 16:00:00
დარბაზი №12
ნინო სანდოძე დინარ მეხტიევი, ელიარ ელჩიევი, ვუგარ ელჩუევი, ვუგარ ომაროვი
07.04.2020 17:00:00
დარბაზი №6
ვანო წიკლაური აკაკი თაგვაძე, ზურაბ აგლაძე, თამარ მეტრეველი, თამარ ჩაჩაშვილი
07.04.2020 17:00:00
დარბაზი №20
ამირან ძაბუნიძე გია გოგრიჭიანი, გია გოგრიჭიანის წარმომადგენელი ანა ქორიძე , ვაჟა გოგრიჭიანი, ვ
07.04.2020 17:00:00
დარბაზი №14
მანანა ჩოხელი ანა ონიანი, ბინათმესაკუთრეთა ამხანაგობა სოლოლაკი, ელისაბედ ცავა, ვახტანგ ჯავა
07.04.2020 17:00:00
დარბაზი №8
ილონა თოდუა არტურ მურადიანი, გიორგი ხეცურიანი, ნიკა გუჯაბიძე, საქართველოს შინაგან საქმეთა
07.04.2020 17:30:00
დარბაზი №6
ვანო წიკლაური ალბერტ სანდროიანი, ალექსანდრე გიოშვილი, ალექსანდრე ლოლაძე, ალექსი უთურაშვილი
08.04.2020 10:55:00
დარბაზი №18
გელა ქირია გულბათი კიკნაძე, დავით ხარატი, სს hualing international special economic zone, სს უზაი ფლასტიკ ვე ორმან ურუნ
08.04.2020 11:00:00
დარბაზი №18
გელა ქირია ავთანდილი მათითაიშვილი, თეონა კუპრეიშვილი, ნანა ბოდაველი, ნანა ბოდაველის წარმ
08.04.2020 11:00:00
დარბაზი №13
თეა სოხაშვილი-ნიკოლაიშვილი გელა ფერაძე, ეთერი ახალბედაშვილი, თამაზ გორთამაშვილი, თბილისის სააღსრულებო ბი
08.04.2020 11:00:00
დარბაზი №19
ნანა დარასელია გიორგი ქვათაძე, ნათია ქაჯაია, საქართველოს შინაგან საქმეთა სამინისტრო
08.04.2020 12:00:00
დარბაზი №19
ნანა დარასელია ლევან ჭიღლაძე, მარინე შანყულაშვილი, სსიპ საჯარო რეესტრის ეროვნული სააგენტო
08.04.2020 12:00:00
დარბაზი №13
თეა სოხაშვილი-ნიკოლაიშვილი გელა ტყეშელაშვილი, გიორგი პაპუნაშვილი, დარეჯან ქიტიაშვილი, ზაზა ლაზაშვილი
08.04.2020 12:00:00
დარბაზი №20
მერაბ ლომიძე დავით მესხიშვილი, ნოდარ ახალკაცი, სანდრო რამინაშვილი, სოფიო მაჭავარიანი
08.04.2020 12:00:00
დარბაზი №8
შოთა გეწაძე ვასილ ბესო კვირიკაშვილი, საქართველოს ფინანსთა სამინისტრო, შემოსავლების სამსა
08.04.2020 13:00:00
დარბაზი №19
ნანა დარასელია ალექსი გოგრიჭიანი, ზურაბ ჟივიძე, თინათინ გოგრიჭიანი, კახა გოგრიჭიანი
08.04.2020 13:00:00
დარბაზი №13
თეა სოხაშვილი-ნიკოლაიშვილი ზურაბ წითლაური, ომარ ეფრემიძე, სსიპ სახელმწიფო ქონების ეროვნული სააგენტო, შპს G
08.04.2020 13:30:00
დარბაზი №1
დავით ახალბედაშვილი გივი სვანიძე, ირაკლი კაკუშაძე, კახა ბაბუნიშვილი, სსიპ სოციალური მომსახურების
08.04.2020 14:00:00
დარბაზი №19
გია ბერაია გურამ არსენაშვილი, საქართველოს ფინანსთა სამინისტრო, სახელმწიფო საშინაო ვალის
08.04.2020 14:00:00
დარბაზი №20
მერაბ ლომიძე ანა სალდაძე, სსიპ ლევან სამხარაულის სახელობის სასამართლო ექსპერტიზის ეროვნულ
08.04.2020 14:00:00
დარბაზი №16
ლევან თევზაძე (პალატის თავ-რე) გიორგი მერაბიშვილი, ზურაბ ბელთაძე, კახაბერ მუხიგული , მარიამ ნიკოლაშვილი
08.04.2020 14:00:00
დარბაზი №19
ნანა დარასელია გიორგი მაღალაშვილი, საქართველოს ფინანსთა სამინისტრო, სს ბიჯეო ჯგუფი, სსიპ შემო
08.04.2020 14:00:00
დარბაზი №1
დავით ახალბედაშვილი საპეციალური პენიტენციური სამსახური, ირაკლი კიღურაძე, საქართველოს იუსტიციის
08.04.2020 14:00:00
დარბაზი №
ნათია ბარბაქაძე დავით მრელაშვილი, ვასილ ხუმარიანი, კონსტანტინე ცაცუა , ლევან გალუსტოვი
08.04.2020 14:00:00
დარბაზი №13
თეა სოხაშვილი-ნიკოლაიშვილი ბეთქილ შუკვანი, გიორგი ბორცვაძე, მარიამ ლიპარტელიანი, მარინე საბიაშვილი
08.04.2020 15:00:00
დარბაზი №19
ნანა დარასელია გიორგი ზედგინიძე, საქართველოს ფინანსთა სამინისტრო, საქართველოს ფინანსთა სამი
08.04.2020 15:00:00
დარბაზი №18
გელა ქირია თამილა დოლიძე, ივანე პეტრიაშვილი, შპს თბილისის სატრანსპორტო კომპანია
08.04.2020 16:00:00
დარბაზი №19
ნანა დარასელია გიორგი გოგლიძე, გიორგი კაკულია, ზურაბ მამულაშვილი, ზურაბ ლიპარტელიანი
08.04.2020 16:00:00
დარბაზი №
ნათია ბარბაქაძე ადსიზ ჯაბარ, დავით სანაძე, ენვერ ბარდაქ, ვაჟა მელაძე
08.04.2020 16:00:00
დარბაზი №20
რევაზ ნადარაია (საბ. წევრი) გიორგი ქიტუაშვილი, მარიამ შათირიშვილი, ქეთევან ქავთარაძე, შპს მეტრო ლოგისტიკი
10.04.2020 11:00:00
დარბაზი №21
მიხეილ გოგიშვილი ანა არგანაშვილი, მარიანნა მანველიანი, ნანა გოჩიაშვილი, სოფიკო მენაბდიშვილი
10.04.2020 11:00:00
დარბაზი №7
ნინო ჭალიძე არმენ დავითიანი, სერგი გორდელაძე, სს თელასი
10.04.2020 11:00:00
დარბაზი №6
ვანო წიკლაური მანანა ლორთქიფანიძე, ნათია ჯოჯუა
10.04.2020 11:00:00
დარბაზი №7
მაია სულხანიშვილი ბმა ,,სახლი აუზთან 2012", გიგა ჩხაიძე, ვასილ კიკვაძე, ივანე ამირეჯიბი
10.04.2020 12:00:00
დარბაზი №6
ვანო წიკლაური გიორგი კობახიძე, ნათია ქაჯაია, შპს თბილისის ღია სასწავლო უნივერსიტეტი
10.04.2020 12:00:00
დარბაზი №21
მიხეილ გოგიშვილი აკაკი ჩანადირი, ლიკა ხუბულია, სსიპ საქართველოს შინაგან საქმეთა სამინისტროს მო
10.04.2020 12:00:00
დარბაზი №3
ბესიკ ბუგიანიშვილი არტუშიკ აკოპიანი, გიორგი მირზოიანი, მარნეულის რაიონული პროკურატურა, შალვა ბედ
10.04.2020 12:41:00
დარბაზი №
მიხეილ გოგიშვილი იმ შორენა ქათამაძე, მალხაზ ბახსოლიანი, შპს სანი
10.04.2020 13:00:00
დარბაზი №7
ნინო ჭალიძე ზაზა ბოხუა, იმა აქსისი პალასი 2, სს თელასი, შპს აქსის +
10.04.2020 13:00:00
დარბაზი №17
თამარ ალანია საქართველოს მთავრობის ადმინისტრაცია, შპს მბს
10.04.2020 13:00:00
დარბაზი №6
ვანო წიკლაური ამირან გიგუაშვილი, იმ ჯემალ ბერიანიძე ჯორჯია გორი, სს ენერგო პრო ჯორჯია
10.04.2020 13:00:00
დარბაზი №7
მაია სულხანიშვილი ააიპ თბილისის განვითარების ფონდი, ბესარიონ ბარბაქაძე, ბიქტორ შერმადინი, გიული
10.04.2020 14:00:00
დარბაზი №1
ლევან მურუსიძე თეონა გუგეშაშვილი, ლევან ძიძიგური, მარინე ნადირაშვილი, მზია ნადირაშვილი
10.04.2020 14:00:00
დარბაზი №7
ნინო ჭალიძე ბექა დოჭვირი, საქართველოს შინაგან საქმეთა სამინისტრო, სს სადაზღვეო კომპანია ა
10.04.2020 14:45:00
დარბაზი №17
თამარ ალანია თეიმურაზ ჯანიაშვილი, ინგა ობოლაშვილი, ირინე ობოლაშვილი, ირინე ობოლაშვილის და ი
10.04.2020 15:00:00
დარბაზი №6
გოდერძი გიორგიშვილი ბექა მახარაშვილი, თბილისის მერია, ნუცა მჟავანაძე
10.04.2020 16:00:00
დარბაზი №6
გოდერძი გიორგიშვილი მიხეილ შუმანოვ, შაადათ ასადოვი, ხატია კვასტიანი
10.04.2020 17:00:00
დარბაზი №6
გოდერძი გიორგიშვილი ალექსანდრე აბულაძე, ანა კალანდაძე, ლოტბერდი კუპატაძე, ნანა ძიმცეიშვილი
© 2013, თბილისის სააპელაციო სასამართლო
ქ. თბილისი, გრ. რობაქიძის გამზ. 7ა, 0159
სატელეფონო ცენტრი: (+995 32) 251 85 21

საიტის ძველი ვერსია